Hlavní navigace

CeBIT 2007: Notebooky ASUS představují nové trendy v oblasti počítačů

[Tisková zpráva] Inovativní řešení, netradiční design, špičkové technologie a exkluzivní funkce jsou charakteristickými rysy nových notebooků.

Sdílet

Praha 12. března 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední výrobce výkonných přenosných počítačů, na letošním veletrhu CeBIT opět překvapuje svojí rozsáhlou řadou notebooků. Jako jeden z prvních dodavatelů kompletní řady notebooků připravených na nový systém Vista, vyzbrojuje ASUS uživatele novinkami v oblasti zabezpečení, výkonu, spolehlivosti a ovladatelnosti, a také širokou škálou exkluzivních technologií pro dynamické používání počítače.

Mezi nejnovějšími notebooky přitahují pozornost zejména modely W5Fe, ASUS-Lamborghini VX2 a U1F. Notebook W5Fe s funkcí SideShow, představený poprvé na loňské výstavě CES, otevírá svým přídavným displejem novou éru použití počítače. Nové notebooky řady Lamborghini sbírají po celém světě ceny za jedinečný design a ultrakompaktní U1F se se svými malými rozměry i rozsáhlou konektivitou stává novým vzorem mobilních počítačů.

W5Fe – druhý displej
Notebook ASUS W5Fe s pomocným displejem SideShow bezvýhradně podporuje nespoutanou sílu Windows Vista. Pomocný displej je ovládán nezávislým operačním systémem a může být aktivován bez nastartování celého systému. Umožňuje rychlý přístup k mnoha informacím, včetně naplánovaných schůzek, telefonních čísel, adres a nejnovějších e-mailových zpráv. Na poli zábavy lze externí displej použít pro prohlížení fotografií, přehrávání hudby nebo hraní her typu Solitaire. Kromě pomocného displeje, který udává směr dalšího rozvoje špičkové technologie, patří do exkluzivní výbavy notebooku W5Fe také například vestavěná otočná webová kamera s rozlišením 1,3 Mpix, jež slouží pro snadnou videokomunikaci. Čtečka paměťových karet a Bluetooth 2.0EDR zajišťují rozsáhlé možnosti ukládání dat a bezdrátového připojení.

VX2 – bezkonkurenční výkon a styl
Výjimečný ASUS-Lamborghini VX2 překvapuje svým úžasným designem, kterým překonává všechny ostatní notebooky svého druhu a vytváří svou vlastní aristokratickou třídu. Je založen na nejnovější platformě Intel® Centrino®, se kterou dosahuje ohromující rychlosti, ideální pro práci i zábavu. Širokoúhlý 15,4" lesklý displej s vysokým rozlišením, jasem a nulovým počtem jasných bodů, zobrazuje živé barvy a ostré detaily. Absolutní bezpečnost dat je zaručena díky vestavěnému snímači otisků prstů, který čte údaje přímo ze škáry a garantuje tak skutečnou přesnost identifikace.

U1F – nový vzor štíhlosti a elegance
Ultrakompaktní notebook U1F s 11,1" širokoúhlým displejem je zhotoven na míru mobilním profesionálům jako stylový společník na cesty. Obrazovka používá speciální panel podsvětlený LED diodami, který má poloviční tloušťku ve srovnání s běžnými LCD panely a je také o třetinu lehčí. Displej má nižší spotřebu energie, nabízí lepší jas a kratší dobu odezvy. Pro posílení celkové mobility notebooku U1F a zároveň zajištění dobré ochrany všech jeho částí, je kryt displeje vyroben ze slitiny hořčíku a hliníku, zatímco základní část je ukryta v pouzdru vyztuženém uhlíkovými vlákny. U1F se zrcadlově lesklým krytem LCD, lehkým pouzdrem s nerezovými hranami a kůží potaženou pracovní plochou pod klávesnicí, působí dojmem luxusu a preciznosti.

ASUS na CeBITu 2007
Pro více informací o popisovaných produktech, prosím, navštivte stánek společnosti ASUS – hala 2, stánek A12 v termínu od 15. do 21. března 2007.

Více informací o nových noteboocích a dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).