Hlavní navigace

CeBIT 2008: ASUS představuje přední inovace spotřebitelských produktů

[Tisková zpráva] Nejmenší Mini PC a první A/V LCD Monitor na světě mezi nejzajímavějšími spotřebitelskými produkty

Sdílet

Praha 5. března 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, dokazuje na výstavě CeBIT 2008 v Hannoveru, že vynikající vzhled není jediným kritériem pro její spotřebitelské produkty. Naopak se snaží o spojení stylu a užitné hodnoty, kdy každý z výrobků — od velmi malých stolních počítačů a LCD až po digitální systémy domácího videa — má za cíl co nejvíce zkvalitnit život, ať už se nacházíte doma, nebo venku. Společnost ASUS letos opět zavedla nové standardy týkající se průlomových technologií, které kromě dalších úspěchů zahrnují vůbec první LCD monitor na světě, který se může pyšnit zabudovanou web kamerou a reproduktory.

Nova P22: První technologie pro Mini PC na světě
Usilovný, rozsáhlý výzkum a vývoj nových technologií společnosti ASUS se odrazil v inovacích, které umožňují ještě lepší spojení všestrannosti a výkonu při současném dosažení kompaktních rozměrů výsledných zařízení. Díky jeho malým rozměrům umístíte Mini PC od společnosti ASUS kdekoliv doma i v práci bez jakýchkoliv kompromisů, které by omezovaly výkon. ASUS Nova P22 je zářným příkladem toho, že na velikosti nezáleží. Přestože je 2L Mini PC nejmenším na světě, je vybaveno výkonným balíkem funkcí a nejmodernějších technologií, které poskytují možnosti plného multitaskingu a neomezené komunikace. ASUS Essentio CS5110 je dalším z řady Mini PC společnosti ASUS obsahujícím poslední inovace, které se v prvé řadě odráží ve výjimečně vysokém grafickém výkonu — jedná se o nejmenší PC na světě, které je vybaveno grafickou kartou MXM VGA.

MK241H: První integrované A/V LCD na světě
Uživatelé, kteří požadují univerzální zobrazovací zařízení obsahující všechny potřebné funkce, by měli letos zaměřit svou pozornost na poslední řadu LCD monitorů společnosti ASUS. Tyto elegantní stylové LCD monitory, vybavené nejmodernějšími technologiemi a posledními inovacemi, poskytují uživatelům zdokonalený výkon, vynikající pohodlí a všestranné využití. ASUS MK241H, jako průkopník nových standardů v real-time komunikaci, je prvním 24" LCD monitorem na světě, který obsahuje web kameru s rozlišením 1,3 megapixelu a sadu mikrofonů s podporou standardu HDMI. ASUS VW223B je plug-and-display multimediální monitor, který využívá USB rozhraní pro rychlé a jednoduché připojení.

DAV Center A33: Užijte si digitální domácí zábavu jako nikdy předtím ASUS se při svém rozsáhlém výzkumu a vývoji zaměřil na to, aby mohl uživatelům nabídnout zařízení pro domácí zábavu, které je schopné současně poskytnout jak zvuk v nejvyšší možné kvalitě, tak poutavé vizuální efekty. ASUS DAV Center A33 — první digitální domácí systém s vestavěným HiFi 5.1 zesilovačem poskytuje uživatelům bohatší zvuk, který jim umožní naplno si užít svá digitální multimedia v pohodlí svého domova, a to s využitím jediného centrálního systému. Doplnění zařízení o rozhraní HDMI nabízí uživatelům v současné době nejlepší možný zvuk a vizuální efekty ve vysokém rozlišení (HD). Bezproblémové umístění pak dává uživatelům možnost vychutnat si stejně kvalitní audio a video standardy kdekoliv.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

ASUS na výstavě CeBIT 2008
Chcete-li získat více informací o nejdůležitějších produktech společnosti ASUS, navštivte prosím její stánky D39 a E37 v hale 26.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.