Hlavní navigace

Čedok a Seznam.cz spouští společné Sletenky.cz

[Tisková zpráva] Od 1. března 2011 bude Seznam.cz zajišťovat službu Sletenky.cz společně s cestovní kanceláří Čedok. Seznam.cz dodá svou technologickou zkušenost a své webové rozhraní, Čedok pak nabídku letenek a kompletní klientskou podporu na 48 pobočkách po celé České republice. Klienti si tak mohou vyzvednout či zaplatit letenku i v kamenné pobočce, což je novinka.

Sdílet

Sletenky.cz budou, kromě  zajištění kli­entského servisu, využívat od Čedoku také  rezervační systém Amadeus, jehož nabídka nebude pro uživatele Sletenky.cz jakkoli odlišená. Všechny speciální výhody či nabídky, které Čedok nabízí k letenkám svým klientům, se budou současně vztahovat i na Sletenky.cz. 

„Sletenky.cz kom­binují  výhody internetového on­line prodeje letenek  na nejnavštěvovanějším portálu Seznam.cz se servisem profe­sionálů v nejširší pobočkové „kamenné“ síti cestovní kanceláře v tuzemsku, což je novinkou a hlavní přidanou hodnotou projektu, ve srovnání se stávajícími  internetovými prodejci letenek,“ doplnil Ing. Miroslav Res, generální ředitel cestovní kanceláře Čedok.  

„Služba Sletenky.cz je pro nás dalším doplněním naší nabídky služeb Sdovolená.cz a Ubytovaní.cz. Chceme našim uživatelům poskytnout kompletní a skutečně kvalitní služby pro jejich cestování. To bylo také hlavním kritériem výběru obchodního partnera. Věřím, že Sletenky.cz si získají klienty nejvýhodnější nabídkou letenek a nejkomfortnějším zákaznickým servisem na tuzemském trhu,“ vysvětluje Petr Čermák, manažer služeb Sletenky.cz, Sdovolená.cz, Ubytování.cz. Právě proto Seznam.cz navázal partnerství s cestovní kanceláří Čedok, a propojuje tak své technologické řešení se zkušenostmi jednoho z největších prodejců letenek na českém trhu. 

Další novinky na službách spojených s cestováním, chystá Seznam.cz pro Ubytování.cz, kde budou mít uživatelé možnost zajistit si ubytování jak v ČR, tak v zahraničí.