Hlavní navigace

Čeká české obchodní řetězce tvrdá regulace? - téma Leaders Clubu Z1

[Tisková zpráva] PRAHA (19. května 2009) – Regulace obchodních řetězců a nový zákon, jež její podmínky upravuje. To je hlavní téma dalšího pokračování exkluzivního Leaders Clubu zpravodajské televize Z1. I tentokrát budou v pořadu diskutovat lídři - Jakub Šebesta, nový ministr zemědělství, Miroslav Toman, prezident Potravinářské komory ČR, Ladislav Skopal, místopředseda zemědělského výboru PS PČR a Zdeněk Juračka, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu.

Sdílet

Nový zákon, který bude regulovat obchodní řetězce, má být bičem na obchodníky. Kdo z toho ale bude profitovat? Domácí zpracovatelé nebo zákazníci? Nejen to bude zajímat moderátora Jana Němce.

Jakub Šebesta, ministr zemědělství, Miroslav Toman, prezident Potravinářské komory ČR, Ladislav Skopal, poslanec a místopředseda zemědělského výboru PS PČR se spolu se Zdeňkem Juračkou, prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu, který se do diskuse zapojí telefonicky, podívají také na otázku kvality potravin či kontroly obchodních řetězců.

Třinácté vydání hodinového pořadu Leaders Club vysílá Z1 ve středu, 20. května ve 21:05. Repríza pořadu bude ve čtvrtek, 21. května ve 12:35, a v sobotu, 23. května v 11:05 Záznam diskuse najdou diváci také na internetové adrese www.z1tv.cz v sekci Archiv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).