Hlavní navigace

Celeste Buckingham představí svůj nový sexy klip! Už ve čtvrtek na česko-slovenské verzi MTV!

[Tisková zpráva] Česko-slovenská verze MTV přináší další exkluzivní klipovou premiéru! Tentokrát představí už ve čtvrtek 1. března 2012 v 16 hodin novinku od zpěvačky Celeste Buckingham. Celeste natočila nový sexy klip ke své skladbě Nobody Knows, která původně vznikla jako součást charitativního projektu a jejíž autorkou je zpěvačka samotná.

Sdílet

Praha, 29. února 2012 – Diváci česko-slovenské MTV uvidí další exkluzivní premiéru klipu! Už ve čtvrtek 1. března 2012 od 16 hodin stanice odvysílá novinku od zpěvačky Celeste Buckingham Nobody Knows a fanoušci ji mohou sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni. Skladbu původně napsala sama zpěvačka jako součást charitativního projektu F84, který měl podpořit slovenské autisty.

„Byl to můj první pořádný videoklip. Natáčeli jsme asi třináct hodin,“ řekla zpěvačka. „Ani zdaleka nebyla skladba vyráběná s úmyslem, že bude nasazená do rádií a že bude mít komerční úspěch u posluchačů. Na základě tohoto úspěchu jsme se rozhodli k ní natočit videoklip,“ řekl producent Martin Šrámek, který projekt spolu s kolegou Andrejem Hruškou zastřešuje. V klipu si zahrála také sestra zpěvačky, Carmel, která se věnuje modelingu a pro svou sestru Celeste píše texty.

Skladba Nobody Knows původně vznikla jako jedna ze skladeb alba F84, na kterém se podílelo mnoho slovenských umělců, aby podpořili lidi trpící autismem. Spolu s Celeste na něm pracovali Lucia Lužinská, Robo Papp, Robo Opatovský nebo Pavol Hammel. Začátkem roku byl klip Nobody Knows představen významnému vydavatelství v USA a sklidil velký úspěch. „Naše spolupráce se vyvíjí a co z ní vznikne, to je zatím překvapení. Ale fanoušci se to brzy dozví,“ prozradil management zpěvačky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).