Hlavní navigace

Celoevropská spolupráce elektronického obchodu iBOOD.com a české společnosti Ataxo

[Tisková zpráva] iBOOD.com, přední evropský internetový obchod na principu „one deal a day“, tedy výhodné nabídky jednoho vybraného produktu během jednoho dne, podepsal spolupráci se společností ATAXO, která pro něj bude centrálně zajišťovat marketing ve vyhledávačích.

Sdílet

Ataxo bude pro iBOOD.com, který v současnosti působí v 19 zemích Evropy, zajišťovat veškerou správu PPC kampaní. Jde o spolupráci v hodnotě přes 3 000 000 eur ročně.

„Je pro nás stále obtížnější vést správu kampaní z Nizozemí, protože zde na ni chybí kvalifikovaní pracovníci,“ uvedl Dennis Sanders, ředitel pro vývoj a marketing. „Naše mezinárodní zaměření vyžaduje pevnou kontrolu režijních nákladů. Celeovropská spolupráce s centrem ve střední Evropě nám umožní růst ve všech zemích, ve kterých působíme a zároveň dokážeme díky efektivnější správě kampaní snížit marketingové náklady.“ Ataxo bude pro iBOOD.com spravovat kampaně v 19 zemích, a je tak jedinečným partnerem. Během procesu výběru se ukázalo, že Ataxo je jedinou společností, která je schopna zajistit služby ve všech požadovaných zemích a jazycích. iBOOD zaznamenal za poslední dva roky nárůst obratu o 500 % a nedávno otevřel pobočky v polské Poznani a v Berlíně.

O iBOOD.com
Elektronický obchod iBOOD.com působí na trhu od roku 2004 a má přední postavení na evropském trhu. Každý den nabízí velmi výhodně jedno vybrané zboží. Vzhledem k tomu, že iBOOD dané zboží nakupuje ve velkém množství, může ho zákazníkům prodávat za cenu až o 90 % nižší než běžné ceny. Jde o nejrůznější zboží od audia a televizí, počítačů a MP3 přehrávačů až po domácí spotřebiče, kosmetiku a parfémy. Svým uživatelům iBOOD rozesílá newsletter, ve kterém je denně překvapuje zajímavými nabídkami. Ve své nabídce se iBOOD snaží pokrýt nejoblíbenější produkty na trhu.

O společnosti Ataxo
Společnost Ataxo se již několik let úspěšně profiluje na středoevropském trhu služeb v oblasti řízení a vytváření vztahu se zákazníky pomocí internetu. Své služby v oblasti PPC reklamy poskytuje několika tisícům firemních zákazníků v České Republice, Polsku a na Slovensku. Mnoha firmám rovněž poskytuje v oblasti internetu kompletní servis od správy WWW stránek až po vedení PPC kampaní, SEO a marketingovou optimalizaci webu.