Hlavní navigace

Cenové pecky programu Zoner Media Explorer 6

[Tisková zpráva]

Sdílet

Cenové pecky programu Zoner Media Explorer 6

Brno, 21. 5. 2004 – Brněnská společnost ZONER software, s. r. o., představuje od května dvě cenově atraktivní verze úspěšného software pro práci s digitální fotografií Zoner Media Explorer 6. Díky stále rostoucí oblibě tohoto programu mezi uživateli se v nabídce ZONER software nyní objevila cenově zvýhodněná verze PROFESSIONAL, určená pro všechny uživatele nejrozšířenějšího konkurenčního programu ACDSee™ formou konkurenčního upgrade. Nárok na speciální slevu 30% mají v období 1. 5. až 31. 7. 2004 všichni legální uživatelé jakékoliv komerční verze programu ACDSee™, pokud v objednávce udají sériové číslo a prodejce od nějž byla licence pořízena. Konkurenční upgrade poskytuje ZONER software, s. r. o., také prostřednictvím kvalifikovaných prodejců a vztahuje i pro multilicenční uživatele. Právě v řadě tuzemských firem a organizací je historicky užíváno velké množství starších verzí programu ACDSee™. Nová nabídka představuje pro tyto subjekty v současné době na trhu bezprecedentně nejvýhodnější řešení aktualizace fotografického software.

Další novinkou v nabídce ZONER software je také odlehčená verze programu Zoner Media Explorer 6, která na trh přichází pod označením CLASSIC. Verze je určena především pro uživatele, kteří potřebují zejména prohlížet digitální fotografie, ale zároveň požadují více než jen úplně základní vlastnosti při úpravě digitálních fotografií. Koncová cena verze CLASSIC je 399 Kč a dostupná je pouze formou elektronické licence v rámci exklusivní spolupráce s internetovým obchodem Studna On-Line nebo případně jako součást sestav nových počítačů a digitálních fotoaparátů u OEM partnerů ZONER software. Jedná se o plnohodnotnou verzi software, ze které může kdykoliv uživatel uplatnit zvýhodněný upgrade na verzi PROFESSIONAL.

O programu Zoner Media Explorer

Zoner Media Explorer je původním českým programem, provázejícím uživatele celým procesem práce s digitální fotografií. Ucelený soubor nástrojů z něj činí jedinečného pomocníka každého uživatele digitálního fotoaparátu a skeneru. Program získal od prvního uvedení na veletrhu Invex 2002 jen v ČR několik desítek tisíc příznivců a stal se tak nejprodávanějším fotografickým software v tuzemsku. Program je rovněž hojně používán zákazníky v oblasti průmyslu a obchodu, ale i na školách při výuce základů digitální fotografie. Vedle velkého zájmu uživatelů se program od svého uvedení těší rovněž značné přízni odborné veřejnosti a je vítězem řady testů a odborných výstav.

O společnosti ZONER software

Společnost ZONER software, s.r.o., je největší český producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty ZonerDraw (Zoner Callisto) a Zoner Media Explorer byly lokalizovány do několika světových jazyků a prodávány jsou ve více než 20 zemích.

Kontaktní informace:

Jaromír Krejčí, obchodní manažer software pro ČR a SR, krejci@zoner.cz
tel.: +420 543 257 244, www.zoner.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).