Hlavní navigace

Centrum.cz a Skype rozdají uživatelům milióny minut pro volání na pevné linky a mobilní telefony

[Tisková zpráva] Centrum.cz, druhý největší portál v České republice a Skype, globální internetový poskytovatel komunikačních služeb, oznamují strategické partnerství. Budou společně poskytovat internetové hovory zdarma. Ode dneška si mohou uživatelé Centrum.cz jednoduše a v češtině stáhnout program Skype a získat informace o produktech Skype přímo z portálu.

Sdílet

Prvních 10 000 uživatelů, kteří si stáhnou Skype z Centrum.cz, získá až 30 minut volání zdarma na pevné linky nebo mobilní telefony kdekoli po světě. Hlasové nebo video hovory mezi 130 milióny uživatelů Skype, stejně jako chatování (instant messages), jsou samozřejmě také zdarma.

„V následujících dnech začneme tento krok spolupráce podporovat reklamní kampaní v tisku, na internetu, venkovní reklamou a samozřejmě spoty v televizi,“ říká Renata Biliková, výkonná ředitelka portálu Centrum.cz. Doplňuje, že vzájemná spolupráce obou společností bude pokračovat další integrací služeb Skype do služeb Centrum.cz, například Xchatu nebo emailu. Celkem rozdá Centrum.cz poukázky pro volné volání ze Skype na běžné telefonní linky až na 6 miliónů minut.

„V Polsku podobné partnerství s portálem Onet.pl znamenalo revoluci v internetovém telefonování. Milióny Poláků nyní využívají Skype pro hovory s přáteli a rodinou jak v Polsku, tak v cizině,“ říká Michal Kostrzewa, obchodní manažer Skype pro střední Evropu. „Věříme, že partnerství s Centrum.cz bude pro uživatele Centrum.cz i Skype v České republice stejně přínosné,“ dodává Michal Kostrzewa.