Hlavní navigace

Centrum.cz a Stahuj.cz uzavřeli partnerství

[Tisková zpráva]

Sdílet

Centrum.cz a Stahuj.cz uzavřeli partnerství

Internetový portál Centrum.cz a server Stahuj.cz uzavřeli partnerství. Server Stahuj.cz společnosti MITON CZ od této chvíle nabízí uživatelům portálu Centrum.cz svůj obsáhlý katalog softwarových produktů.

Portál Centrum.cz stále pokračuje ve zlepšování služeb pro své uživatele. Dalším krokem je uzavřené partnerství s největším serverem poskytujícím softwarové produkty ke stažení – Stahuj.cz. Server nabízí pravidelně aktualizovaný katalog softwaru ke stažení s pohodlným a rychlým vyhledáváním vhodných aplikací.

Na serveru Stahuj.cz naleznou naši uživatelé vše od aplikací pro snadnější a rychlejší práci s internetem, podnikání a domácnost, ovladače a utility, grafické programy, multimediální aplikace, až po zábavu a hry.

„V dnešní době, kdy stále stoupá počet lidí na internetu a současně roste i jejich počítačová a internetová gramotnost se služby typu Stahuj.cz stávají velmi vyhledávané. Této možnosti využívá široké spektrum uživatelů s různými potřebami. Rozhodli jsme se proto spolupracovat se společností MITON CZ, která provozuje největší server tohoto typu na českém internetu a poskytnout jejich služby našim uživatelům“, říká Oldřich Bajer ředitel portálu Centrum.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).