Hlavní navigace

Centrum.cz spouští hledání nejlepší ceny zboží přes mobil

[Tisková zpráva] Portál Centrum.cz zpřístupňuje další službu majitelům mobilních telefonů. Čtvrt roku poté, co spustil mobilní Supermapy, nyní uvádí na trh hledání zboží přes mobilní telefon. Díky tomu si může kdokoli porovnat ceny zboží třeba přímo v obchodě a ušetřit tak až tisíce korun.

Sdílet

„Zpřístupněním této aplikace do mobilního telefonu je služba pro uživatele ještě užitečnější než jen na internetu. Lidé si mohou ve chvilce porovnat ceny různých druhů zboží. Služba vyhledává přes 7,5 miliónu produktů ve více než 1 700 internetových obchodech,“ říká David Štýbr, projektový manažer, který má v Centrum.cz novou službu na starosti.

Mobilní hledání zboží je potřeba před prvním použitím stáhnout do telefonu. To lze buď přes WAP nebo přímo z počítače pomocí infračerveného portu, bluetooth či propojovacího kabelu. Jednoduchý návod je dispozici na této stránce (http://search­.centrum.cz/in­fo/mobilni-zbozi.php). Samotná obsluha služby v telefonu je intuitivní a jednoduchá, velmi podobná způsobu, jakým se hledání zboží používá na internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).