Hlavní navigace

Centrum.cz spustil web pro gurmány

[Tisková zpráva] Portál Centrum.cz spustil speciální web pro labužníky, Gurmán. Adresa www.gurman.centrum.cz přenese čtenáře do světa výborných restaurací, nápaditých lahůdek či lahodných vín. Cílem webu je přinášet informace, které nejen zaktivizují chuťové buňky, ale budou čtenářům pravidelně dávat konkrétní praktické tipy.

Sdílet

„Je to jedna z hlavních lifestylových obsahových příloh, kterou chceme letos podporovat. Češi už zdaleka nejedí jen knedlíky a nepijí krabicové víno. Stále více lidí si v tuzemsku dopřává různé lahůdky a speciality. My jim chceme přinášet co nezajímavější praktické rady, inspiraci, ale i testy různých pochutin a nápojů,“ říká Lenka Heroldová, která má v Centrum.cz novou službu na starosti. Dodává, že účelem stránky je servírovat co nejužitečnější vybrané informace a ne zavalit čtenáře kupou článků každý den.

Informace Gurmánu na Centrum.cz jsou rozděleny do několika kategorií. Jednou z hlavních je Jídlo – ta se věnuje různým pokrmům. Dále je v hlavní nabídce rubrika Víno se širokým spektrem novinek. Své si v této sekci najdou jak profesionálové, tak i laici a lidé, kteří se po kvalitnějších vínech teprve začínají dívat. Další rubrika – Nápoje se věnuje například tradičnímu českému pivu. Kde ho čepují a kde se vaří například nejlepší svíčková, najdou čtenáři v rubrice Tipy.

Ambicí celého magazínu je pravidelně vařit, míchat a nalévat takové informace, aby na stránkách Gurmánu čtenář vždy našel správnou inspiraci. Součástí Gurmánu je také samostatný web Recepty se stovkami zajímavých receptů na tradiční česká, ale i třeba lákavá exotická jídla.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).