Hlavní navigace

Centrum.cz startuje vánoční obchod

[Tisková zpráva]

Sdílet

Centrum.cz startuje vánoční obchod

Praha, 28.11.2000 – Dnes otevřel portál centrum.cz speciální vánoční obchod – Vánoční centrum. Zákazníci si budou moci až do 24.prosince vybírat a objednávat z nabídky 100 nejlepších vánočních dárků za mimořádné ceny. Vánoční centrum je prvním krokem portálu centrum.cz v oblasti přímého obchodování po internetu.

„Na Vánočním centru chceme zákazníkovi dát dobré tipy na dárky, aniž by nad výběrem musel strávit hodiny času. Proto jsme připravili nabídku 100 produktů, které jsou jako vánoční dárky zákazníky žádány nejvíce. I díky specializaci na nejlepší vánoční dárky jsme tak dosáhli mimořádných cen, které jistě každý ocení.“ říká Ing. Ema Bilková – E-commerce manažerka portálu centrum.cz.

Mezi nabídku vánočního centra patří např.multimediální receptář míchaných nápojů, přenosný přehrávač CD a MP3, knihy, CD či hodinky. Ceny jsou ve většině případů až o desítky procent nižší než v klasických „kamenných“ obchodech. Aby měl zákazník rozhodování o nákupu na internetu jednodušší, platí na 90% vánočních dárků akce Doprava zdarma.

Vánoční trh je vždy vrcholem sezóny. I na internetu se v posledních letech vánoční nákupy stávají nejsilnějšími a v některých případech se dokonce stává, že poptávka převyšuje nabídku. Výhodou nakupování po internetu je hlavně menší časová náročnost a cenová výhodnost. O vánocích se mezi nesporné výhody řadí také nákup bez front .

„Vánoční centrum je na tento vrchol dostatečně připraveno, zákazník dostane objednané zboží včas. Dokonce jsme připravili specialní akci "Na poslední chvíli“ – některé zboží bude možné zakoupit a přímo obdržet i na Štědrý den. Očekáváme, že tuto možnost využije mnoho zákazníků." komentuje dále Ing. Bilková.

Mezi hlavní dodavatele a partnery Vánočního centra patří: Datart, Casio a obchodní-dům.cz.

Portál centrum.cz zahájil provoz v září 1999 a dnes je třetím nejnavštěvovanějším a zároveň nejrychleji rostoucím serverem svého druhu. Na www.centrum.cz využívají zákazníci výkonný vyhledávač, používají e-mailové schránky zdarma, nebo se baví soutěžemi a hrami. Samozřejmostí je velké množství aktuálních a praktických informací (zpravodajství, počasí, program televize atd.). Od září 2000 patří mezi služby centra i největší zábavní server Xchat.

V květnu 2000 vstoupily do provozovatele portálu Centrum.cz – společnosti NetCentrum, s.r.o. firmy Intel Capital a Baring Communication Equity.

Kontakt:
Oldřich Bajer
NetCentrum, s.r.o.
Tel. 0603 406 197
E-mail: olda.bajer@net­centrum.cz