Hlavní navigace

Portál Centrum.cz výchozí bránou do světa internetu

[Tisková zpráva] Centrum.cz přináší ty nejoblíbenější služby ze světa internetu (včetně služeb konkurence), jednoduché rozhraní a možnost přizpůsobení k obrazu svému. Centrum.cz využijí především aktivní uživatelé internetu, kteří se službou intenzivně pracují a vyžadují celou řadu nadstandardních funkcí. Nová domovská stránka Centrum.cz má oproti beta verzi další vylepšení a přinese uživatelům větší komfort. Inovovaný portál posílí pozici Centrum Holdings jako dvojky českého internetu.

Sdílet

S novou domovskou stránkou portálu Centrum.cz se uživatelé poprvé seznámili se začátkem tohoto roku, kdy byla spuštěna v testovací (beta) verzi. Nabídla unikátní „otevřenou“ koncepci, která umožňuje individuální nastavení vzhledu i obsahu portálu podle potřeb a přání každého návštěvníka. Ta je přitom k dispozici prakticky ihned po zapnutí počítače, bez nutnosti se přihlašovat.

Mezi nejzajímavější funkce patří webová verze u nás nejrozšířenějšího messengeru ICQ – označená jako ICQ2GO umožňující rychlou komunikaci po síti bez nutnosti instalace podpůrného softwaru, včetně odesílaní a příjmu SMS zpráv zdarma. Multimail – mail umožňující přístup do nejpoužívanějších českých i zahraničních emailů z jediného místa a současně nejkvalitnější národní a mezinárodní vyhledávání od společnosti Google. Dále pak na jednom místě sledovat nejčtenější zpravodajské servery, mít okamžitý přístup do encyklopedie Wikipedia, YouTube, slovníků nebo využít rozsáhlé možnosti nastavení vzhledu.

Samozřejmostí je také mobilní verze portálu optimalizovaná pro stovky typů mobilních telefonů na adrese m.centrum.cz.

Během provozu beta verze získávali vývojáři Centrum Holdings zpětnou vazbu od uživatelů a na jejich základě implementovali řadu zlepšení. Celý portál byl optimalizován tak, aby umožnil ještě rychlejší načítání, přibyly boxy „Oblíbené“, „Rádia“ a „Slovníky“, a ke službě Multimail vznikl praktický videoprůvodce.

Do ostrého provozu byl portál spuštěn 15. září.