Hlavní navigace

Centrum Holdings spouští slevový server Amplión.cz

[Tisková zpráva] Společnost Centrum Holdings rozšiřuje svoje portfolio i o vlastní slevový server – Amplión.cz.

Sdílet

Pro uživatele bude Amplión.cz především zárukou kvalitní služby, opírající se o zázemí a zkušenosti jednoho z největších hráčů na českém internetu. V záplavě různých slevových serverů či agregátorů bude Amplión.cz garancí jistoty a spolehlivosti. „Našim cílem je kvalitní zákaznický servis a zajímavé nabídky, tedy to co zákazníci od slevového serveru přirozeně očekávají. Samozřejmostí pro nás také je vrácení peněz, pokud zákazník od nákupu do dvou týdnů odstoupí,“ uvedl Lukáš Uhl, manažer obchodního rozvoje Centrum Holdings.

Pro malé a střední podniky znamená Amplión.cz další rozšíření internetových produktů a služeb od Centrum Holdings, které jim pomáhají v růstu jejich podnikání. „Z naší zkušenosti víme, že tento segment firem očekává od internetové společnosti dvě věci: širokou nabídku prověřených produktů, které vyřeší všechny jeho potřeby v oblasti internetové reklamy, a jednoduchou dostupnost, tedy obchodní zástupce, kteří produkty vysvětlí a postarají se o zpracování a nasazení kampaně. Proto je logické, že naší celostátní obchodní síti ke stávajícím produktům (katalog Najis­to.cz, autorizovaný distributor reklamní služby Google Adwords, facebook, regionální bannery) nabídneme další položku služeb v našem internetovém „supermarketu“. Co se týče našich ambicí v oblasti slevových serverů, tak na konci roku chceme být mezi pěti největšími provozovateli na trhu,“ dodal Pavel Vopařil, ředitel Commerce divize Centrum Holdings.

Značka Amplión.cz bude používat slogan „hlásíme slevy každý den“ a bude využívat i spojení s tradičním portálem Centrum.cz.

Spuštění služby Amplión.cz bude provázet  reklamní kampaň na internetu (včetně vlastní databáze uživatelů Multimailu).Za­jímavostí je že, že reklamními tvářemi Amplión.cz i jednotlivých nabídek budou zaměstnanci Centrum Holdings.