Hlavní navigace

Ceny Anděl 2010 live ve středu 23. února – na ČT1 a v HD

[Tisková zpráva] Udílení výročních hudebních cen Akademie populární hudby v přímém přenosu vysílá ČT1 ve středu 23. února, první část Ceny Anděl 2010 od 21:00, druhou Ceny Anděl 2010 – Dvacetiletí od 22:55 hodin. Záznam z udílení cen v kategorii Žánrové ceny odvysílá ČT2 v pátek 25. února od 18:00 hod.

Sdílet

Ceny Anděl 2010 a Ceny Anděl 2010 – Dvacetiletí mohou diváci sledovat na ČT1 ve standardním rozlišení a ve stejnou dobu (středa 23. 2. od 21:00 a 22:55) také na ČT HD ve vysokém rozlišení.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Jubilejní 20. ročník udílení cen Akademie populární hudby Ceny Anděl 2010 se uskuteční v pražské Incheba Aréně. Dvacátý ročník přinese mimo jiné mimořádný pořad Ceny Anděl 2010 – Dvacetiletí jako oslavu dvaceti let existence českých cen Grammy a bude rekapitulací dvacetileté éry vývoje populární hudební scény u nás.

Účinkují: Nightwork, Xindl X, Lucie Vondráčková, Embassy, Lucie Bílá, Martin Chodúr, David Koller, Kryštof, Toxique a další. Režie Michal Čech. Režie pořadu Ceny Anděl 2010 – Žánrové ceny David Sís.

Slavnostním večerem provedou loňští vítězové Cen Anděl v kategorii Zpěvačka a Zpěvák, atraktivní pár mladých, talentovaných a úspěšných interpretů Ewa Farna a Tomáš Klus. „Je to kamarád, se kterým si vážně sedím,“ říká mj. zpěvačka v Čétéčku. „Vždycky když si sedneme, tak si rozumíme,“ usmívá se v rozhovoru s Marií Retkovou Klus. Čétéčko: www.ceskatele­vize.cz/ivysi­lani

Vyhlašované kategorie jsou ponechány jako vloni, a to Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Album, Skladba, Objev, Videoklip a Síň slávy. Stejně tak bude vyhlášena i Nejprodávanější deska roku 2010. V rámci ceremoniálu Ceny Anděl dvacetiletí budou vyhlášeni nejlepší Interpreti dvacetiletí a Album vydané během posledních dvaceti let.

Více informací: www.ceskatele­vize.cz/program, www.cenyandel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).