Hlavní navigace

Ceny ANNO 2009 znamenaly výjimečný úspěch pro seriál Ulice

[Tisková zpráva] Slavnostní vyhlášení výsledků divácké ankety ANNO 2009, v níž diváci volí nejoblíbenější tváře a pořady TV Nova, se v sobotu 20. února neslo ve znamení nefalšované radosti pro seriál Ulice. Kromě ocenění Pořad roku 2009 si první ceny odnesly i herecké hvězdy seriálu - Hana Maciuchová v kategorii Žena roku a Rudolf Hrušínský v kategorii Muž roku. Během přímého přenosu se na jevišti vystřídala plejáda osobností a hvězd v čele s moderátorem večera Leošem Marešem. Televizním divákům se také v průběhu večera poprvé představily nové grafické znělky s tvářemi TV Nova, které v duchu kampaně Všechny cesty vedou k vám míří z obrazovky za svými diváky.

Sdílet

Praha 21. února 2010 – Večer naplněný obrovskou radostí týmu seriálu Ulice, břitkým humorem moderátora Leoše Mareše, pěveckými výkony finalistů Česko Slovenské SuperStar a jejich partnery z řad hvězd české populární hudby a v neposlední řadě aureolou Karla Gotta – tak vypadalo slavnostní předávání cen o nejpopulárnější osobnosti TV Nova za loňský rok. Nejoblíbenější ženou TV Nova za loňský rok se stala herečka seriálu Ulice Hana Maciuchová, na druhém místě skončila Zlata Adamovská alias Běla Valšíková z Ordinace v růžové zahradě 2 a na třetí příčce se umístila moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, která do karlínského divadla dorazila se svým kolegou Reyem Korantengem přímo ze zpravodajského studia TV Nova.

Své vítězství v kategorii Muž roku doprovodil Rudolf Hrušínský z denního seriálu Ulice slovy: „Jsem rád, že jsem se konečně stal mužem“. Stříbrnou sošku převzal moderátor Televizních novin Karel Voříšek a na třetím místě skončil představitel Ozzáka ze sitcomu Comeback Martin Dejdar.

Děkovnou řeč za Pořad roku, který vyhrál denní seriál Ulice, spontánně pronesla kadeřnice Simona Pavlicová v podání Pavly Tomicové. Druhé místo v této kategorii získala stále populární Ordinace v růžové 2, z bronzového umístění se radoval sitcom Comeback.

Zvláštní cenu, kterou TV Nova uděluje osobnostem, jejichž spolupráce si velmi váží, převzal z rukou generálního ředitele Novy Petra Dvořáka zpěvák Karel Gott.

Ceny vítězům předali režisér Jan Hřebejk, hudebníci a skladatelé Petr Malásek a Ondřej Brzobohatý, Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, dokumentaristka Olga Špátová, zvukař nominovaný na Oscara za zvuk k filmu Wanted Petr Forejt, trojnásobný světový rekordman, desetibojař Tomáš Dvořák a držitelé ceny Michala Velíška Pavel Staňo a Petr Fišer.

Velké světové i české hity zazpívali finalisté soutěže Česko Slovenská SuperStar a přední zpěváci populární hudby ve dvojicích: Marta Jandová – Miro Šmajda, Helena Vondráčková – Leona Šenková, Ondřej Hejma – Martin Chodúr, Ilona Csáková – Jan Bendig, Ewa Farna – Denis Lacho, Tomáš Klus – Markéta Konvičková, Dara Rolins – Ben Cristovao a Petr Bende – Dominika Stará. Na závěr zazpíval všem vítězům a oceněným samotný vítěz pěvecké soutěže Česko Slovenska SuperStar Martin Chodúr.