Hlavní navigace

CENY ZA VOLÁNÍ V ZAHRANIČÍ KLESNOU – SKUPINA VODAFONE OZNÁMILA ZÁMĚR SNÍŽIT CENY ROAMINGU O 40%

[Tisková zpráva] Praha, 8.května 2006 – Zákazníci Vodafonu v České republice budou mít v dohledné době možnost využívat ještě lepší podmínky pro volání v zahraničí. Skupina Vodafone se zavázala do dubna 2007 snížit ceny roamingu na evropských trzích ve srovnání s minulým létem v průměru o 40%.

Sdílet

Tři měsíce po představení služby Vodafone World v České republice, díky které získali zákazníci přístup k přehlednému jednoduchému ceníku a 15% slevám na roamingovém odchozím volání v rámci globální sítě Vodafonu a partnerských sítí Vodafonu ČR, je tento závazek další iniciativou k vytvoření ještě atraktivnějších nabídek pro firemní i nefiremní zákazníky, kteří využívají mobilní telefon v zahraničí.

„Silné mezinárodní postavení skupiny Vodafone jí dává jedinečnou možnost snížit koncové ceny za volání v zahraničí. V České republice se navíc zákazníci mohou těšit na službu Vodafone Passport, která v součastnoti šetří náklady již více než 6 mil. uživatelům,“ říká generální ředitel Vodafone Česká republika Grahame Maher.

Kromě závazku snížit koncové ceny volání v zahraničí o 40% procent oznámila skupina Vodafone, že od října 2006 nabídne vzájemnou dohodu jakémukoliv evropskému operátorovi na velkoobchodní roamingovou cenu, která nepřesáhne 0,45 liber za minutu hovoru. Tím podpoří trvalý pokles koncových cen i pro zákazníky využívající jiné operátory.