Hlavní navigace

CenyZboží.cz - srovnání cen zboží v internetových obchodech

[Tisková zpráva] CenyZboží.cz je nový moderní a rychlý vyhledávač cen zboží v českých internetových obchodech. Server hledá nejlepší akční ceny, porovnává ceny zboží a vyhledává slevy, akce a výprodeje v internetových obchodech.

Sdílet

Server CenyZboží.cz hledá nejlepší akční ceny, porovnává ceny zboží a vyhledává slevy, akce a výprodeje v internetových obchodech.

Vyhledávání zboží
Vyhledávač řadí zboží dle relevence hledaného výrazu, ale můžete si taky zvolit řazení dle ceny od nejlevnějšího nebo od nejdražšího. Taky můžete omezit vyhledávání dle ceny hledaného zboží, například když víte že chcete LCD televizor od 10.000,– do 20.000,–, stačí omezit vyhledávání na toto cenové rozmezí. Pokud už víte jaký přesně výrobek chcete, stačí jedním klikem „porovnat cenu“ a zjistíte za jakou cenu tento výrobek prodávají všechny internetové obchody.

Informace pro internetové obchody
Server umožňuje uživatelům snadné vyhledávání cen zboží a produktů nabízených českými internetovými obchody. Pomocí služby můžete vložit informace o vámi nabízeném zboží do vyhledávače www.cenyzbozi.cz a získat tak nové zákazníky zcela zdarma. Vámi dodané informace budou zpracovány a zobrazeny uživatelům hledajícím zboží. Informace pro internetové obchody zde.

Doufáme, že vám server CenyZboží.cz bude dobrým pomocníkem při výběru a nakupování zboží v českých internetových obchodech.