Hlavní navigace

ČERNÁ SANITKA VYCHÁZÍ NA CD!

[Tisková zpráva] Baví Vás poslouchat vyprávění originálních příběhů zajímavými lidmi? Pokud ano, tak právě pro vás 24. září 2008 vycházejí městské legendy z knih Černá sanitka a jiné děsivé příběhy a Černá sanitka: Druhá žeň ve zvukové podobě. Originální CD je zároveň prvním titulem nové edice Českého rozhlasu Leonardo.

Sdílet

CD ve formátu MP3 nabízí 38 městských legend a fám v celkové stopáži 213 minut. Kromě fám vztahujících se k tématu svět, cizinci, cestování, dovolená, přistěhovalci, xenofobie a rasismus, jsme nosič obohatili i o několik velmi známých, dnes již legendárních fám. „Legendám propůjčili hlasy známí filmoví a divadelní herci Miroslav Táborský a Kamil Halbich (Černá sanitka a jiné děsivé příběhy) a Lukáš Hlavica s Alfrédem Strejčkem (Černá sanitka: Druhá žeň). Hudbu pro Černou sanitku vytvořil Boris Karloff,“ uvedla autorka projektu Černé sanitky ve zvuku Iva Jonášová z Českého rozhlasu Leonardo.

Pokud zakoupíte CD s městskými legendami, získáte i originální dárek ve formě poznámkového bloku! Zapisujte si fámy, které jste slyšeli, a pošlete nám je na e-mail: cernasanitka@roz­hlas.cz! Všechny fámy odměníme a nejzdařilejší natočíme v Českém rozhlase. Uzávěrka soutěže je 31. 12. 2008. Edice Českého rozhlasu Leonardo bude zájemcům pravidelně nabízet něco navíc oproti internetovému vysílání.

A pro ty, kdo upřednostňují psané slovo, jsme připravili knihu esejí Naše osmičky doplněnou o CD, na kterou se můžete těšit již v říjnu tohoto roku. Eseje z pera mladých českých historiků přibližují v devíti kapitolách od roku 1908 až do roku 1988 některé méně známé souvislosti nejen „osmičkových“ let v historii Československa 20. století.

Vydavatelem CD je Radioservis a.s. a koproducentem Český rozhlas Leonardo. Nové CD Černá sanitka je možno zakoupit na www.rozhlas.cz/cer­nasanitka, v e-shopu Radioservisu (www.radioservis-as.cz) a v běžné obchodní síti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).