Hlavní navigace

Čerstvé maminky s miminky v TOP STAR magazínu

[Tisková zpráva] TOP STAR magazín vám tentokrát přináší 2 exkluzivní reportáže čerstvých maminek, které své dcery doposud před zvědavými pohledy skrývaly. Diváci budou mít jedinečnou příležitost vidět premiérově miminko Olgy Menzelové. Poučili jsme se z nehody Heleny Vondráčkové a navštívili školu smyku. Pohled do světa showbusinessu přináší TOP STAR magazín i tuto středu, 28. ledna ve 21.15 na Primě.

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Sabina Laurinová
Rozhovor se Sabinou nejen o mateřství, dcerách, ale tak trochu i o jejích životních partnerech… Poprvé v TOP STAR magazínu uvidíte malou Maju!

TOP STAR KAUZA TÝDNE: Helena Vondráčková
Helena Vondráčková bourala! Důvodem byl zledovatělý povrch dálnice. Vypravíme se do školy smyku, abychom vás naučili, jak se v podobných případech na silnici chovat.

DEN S HVĚZDOU: Vendula Svobodová
Před dvěma lety spáchal sebevraždu geniální skladatel Karel Svoboda. Jak se jeho manželka vyrovnává s tragickou situací a nekončícím mediálním zájmem?

TOP STAR REPO: Tragické odchody slavných
,Jiří Schelinger, Tomáš Holý, Petr Sepéši, Karel Zich a Jiří Hrzán. Tragická, někdy i nevyjasněná úmrtí. Zemřeli mladí, talentovaní, na vrcholu kariéry. Pojďte s námi zavzpomínat…

TOP STAR REPO: Svatební šaty
Pomýšlíte na vdavky? Potom musíte vidět ty nejkrásnější svatební šaty. Vybírejte a nenechte se rušit.

TOP STAR ODHALENÍ: Kristelová s přítelem
Kateřina Kristelová nás zavede do Německa, kde se s přítelem oddávala vodním radovánkám. Takže – do plavek!

TOP STAR REPO: Olga Menzelová
Zcela exkluzivně – jako první v republice – uvidíte v reportáži Petra Lesáka dceru Olgy Menzelové Annu Karolínu. Podaří se Olze skloubit mateřství s prací?

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE: Gábina Partyšová
Tentokrát na vážné a aktuální téma: krize…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).