Hlavní navigace

Červnová Prima invaze COOL hrdinů

[Tisková zpráva] Následující měsíc přinese na obrazovky TV Prima a Prima COOL premiéry zahraničních seriálů, v nichž se objeví jak nové, tak již proslulé postavy. Ke slavným Hrdinům přibude na TV programu Prima COOL rodina Malloyových, jež podnikne Invazi buranů, a na Primě zas osobitý Inspektor Frost. I COOL seriály Jmenuji se Earl a Lovci duchů navážou na vysílané řady novými díly. S blížícím se létem se pak v reprízách vracejí Přátelé, Kancl a Superdrbna.

Sdílet

Prima COOL se již od 4. 6.vrátí ke kultovním Hrdinům, tentokrát v jejich premiérově uváděné třetí řadě. Každý pátek po Top Gearu se po 21. hodině budou dále rozvíjet příběhy obyčejných lidí s neobyčejnými schopnostmi. Povedlo se jim odvrátit nukleární katastrofu i smrtící virus. Nová hrozba ale není tak jednoznačná – existuje vzorec pro sérum, které dokáže dát superschopnosti komukoli. Je to naděje pro lepší svět, nebo to lidstvo naopak zničí?

Kromě Hrdinů ovládne Primu COOL od 9. 6. i Invaze buranů. V tomto případě jde o rodinu potulných zlodějíčků, která se usadí v milionářské čtvrti. Malloyovi totiž přijmou díky šťastné i nešťastné náhodě v jednom identitu úplně někoho jiného a promění se v boháče Richiovi. Peripetie soužití „buranů“ s lidmi se zcela odlišným nahlížením na svět budou moci diváci sledovat od pondělí do čtvrtka od 20.15.

V Televizi Prima obohatí od 23. 6.odpolední vysílání další čerstvé kriminální příběhy. Představí je nové řady seriálu Inspektor Frost. Britský znalec zločinu bude odhalovat přečiny proti zákonu pravidelně od pondělí do pátku.

Diváci obou programů FTV Prima se ale mohou těšit také na staré známé v reprízách oblíbených titulů. Ze všech asi na Primě nejvíce zaujme návrat seriálu Přátelé.

Na Primu COOL se pro příznivce trefného popisu života v kanceláři vrací Kancl a ti, co si oblíbili náhled do života bohatých Američanů, mohou znovu sledovat Superdrbnu.

Vedle zmíněných premiér a repríz dále pokračují zcela novými příběhy seriály Lovci duchů a Jmenuji se Earl. Navazují ve svém vysílacím čase na starší řady. Earl se tentokrát dokonce octne ve vězení. Po propuštění bude tak naštvaný a unavený z konání dobrých skutků, které nevedou k vlastnímu štěstí, že přestane věřit i v karmu. K tomu všemu prožije zajímavý milostný příběh, prolínající celou novou sérií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).