Hlavní navigace

Češi a Slováci jsou národy neuvěřitelných talentů!

[Tisková zpráva] Každý, kdo má talent a nadání pro cokoliv, ať už uvěřitelného nebo neobvyklého, si nenechal minulý týden ujít šanci zúčastnit se veřejných castingů do nejlepší Česko Slovenské show s názvem Talentmania. Ani na posledním otevřeném castingu, který se konal v sobotu 29. května 2010 v Praze, nebyla o nejrůznější talenty nouze! Kromě excelentních tanečníků a výjimečných zpěváků nechyběli barmanská ani ohňová show, Michael Jackson a přišel i Joker. Všichni zájemci, kteří se nestihli zúčastnit veřejných castingů ale nemusí zoufat, přihlásit se mohou i nadále, a to prostřednictvím webových stránek www.talentmania.tv.

Sdílet

Praha 31. května 2010 – Poslední veřejný casting do nejlepší Česko Slovenské show, během něhož mohli soutěžící předvést svůj jedinečný um, se konal v sobotu 29. května. 2010 v Praze. Přestože casting začínal od 12 hodin, už od rána se talentovaní zájemci kupili před multikinem CineStar, aby měli své místo jisté.

Protože se do show Talentmania mohl přihlásit opravdu každý bez rozdílu věku, pohlaví, barvy pleti, národnosti nebo bydliště, bylo opět na co koukat. Přišla obrovská spousta nadaných tanečníků–sólistů i skupin, kteří předváděli nejrůznější taneční styly, úžasných zpěváků, muzikantů, kteří hráli na hudební nástroje nebo třeba na pilu, akrobatů – od malých dětiček po osoby zralého věku, viděli jsme fakírskou show, psaní pozpátku a mnoho dalších neuvěřitelných kousků.

Hlavní motivací pro všechny potenciální výherce Talentmania je pohádková výhra 150 000 eur, tedy téměř 4 miliony korun a síla dvou největších televizních stanic na trhu, které za projektem stojí. Výkony bude během soutěže hodnotit hvězdná porota v podání Adely Banášové, Aleny Šeredové, Pala Habery a Zdeňka Trošky. V projektu nemůže chybět ani nejpopulárnější moderátor Leoš Mareš. Pokud se někdo během minulého týdne nestihl castingu zúčastnit, může se se svým talentem přihlásit na webových stránkách www.talentmania.tv.

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv. Show můžete podpořit i na www.facebook.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).