Hlavní navigace

Češi milují rychlost ZyXEL NBG-417N je bestsellerem

[Tisková zpráva] Je vidět, že Češi opravdu milují rychlost. Přestože je nový Wi-Fi router ZyXEL NBG-417N v prodeji teprve pár týdnů, okamžitě se stal bestsellerem. Co stojí za jeho úspěchem?

Sdílet

NBG-417N je vybaven nejmodernější Wi-Fi technologií současnosti – IEEE 802.11n. Přesto je jeho cena stejná, na jakou byli zákazníci zvyklí u starých „géčkových“ routerů. Kdo dnes vybírá bezdrátový router do domácnosti nebo malé kanceláře, dává přednost právě rychlému standardu, který poskytne rychlost až 150 Mb/s. Mnoho zákazníků vidí v novém routeru ZyXEL nejlepší poměr cena/výkon.

Prodejní úspěch se ZyXEL rozhodl podpořit zařazením NBG-417N mezi tzv. bestsellery. Takto označené produkty ZyXEL jsou nejvýhodnější, z celého portfolia produktů. Co to znamená pro zákazníky? Ještě nižší cenu, která je nyní 903 Kč vč. DPH, ale také prodlouženou tříletou záruku.

Přestože patří NBG-417N mezi nejlevnější Wi-Fi routery, svou výbavou míří o třídu výše. Má implementovanou technologii WMM, což je QoS určená pro bezdrátovou část, nechybí kvalitní firewall a velmi populární časovač Wi-Fi, který dokáže bezdrátovou část vypínat v nastavených časech. Bezdrátové klienty lze připojit jednoduše jedním kliknutím, díky systému WPS (Wi-Fi Protected Setup).

„Enkový“ router si dnes může pořídit úplně každý. IEEE 802.11n je od září platným standardem, proto se nikdo nemusí bát, že by jeho výrobek nebyl s rychlou Wi-Fi kompatibilní. Enko se však vyplatí i pro starší zařízení, především díky mnohem většímu dosahu, než jaký nabízely standardy 802.11b/g. Nákup nového rychlého routeru se proto vyplatí právě teď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).