Hlavní navigace

Češi přišli na chuť on-line půjčkám

[Tisková zpráva] Jak se zdá, vyřídit si úvěr během několika minut a nevstat přitom z křesla od počítače, nám vůbec není proti mysli. Svědčí o tom bilance portálu Půjčky.cz: za první čtyři měsíce své existence zaznamenal žádosti o finanční produkty ve výši 825 miliónů korun.

Sdílet

Praha, 27. května 2008 – Portál www.pujcky.cz se stal hitem finančního světa. Od svého spuštění 14. ledna tohoto roku tam zájemci o úvěrové produkty všeho druhu zažádali on-line celkem o 825 miliónů korun. Nejpopulárnější jsou spotřebitelské půjčky „na cokoliv“, které činily 62 procent všech žádostí, zbytek tvořily ostatní účelové půjčky a hypotéky, kde byl největší zájem o úvěr na koupi nemovitosti.

„Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout klientům široké spektrum úvěrových produktů, které mohou získat bez námahy přímo z domova. A zdá se, že jsme se do jejich představ trefili,“ vysvětluje si raketový start této on-line služby Richard Irving ze společnosti Elephant Orchestra a.s., která doménu provozuje. „Naše krédo ´Proč chodit do banky, když se můžete nechat hýčkat?´ našlo u zákazníků širokou odezvu také proto, že spolupracujeme výhradně důvěryhodnými a renomovanými partnery, jakými jsou Cetelem a Cofidis u půjček a Sophia Finance v oblasti hypoték.“

Pro uživatele se tak otvírají nové možnosti, jak získat celkový přehled o nabídce finančních produktů na českém trhu, a jak zadávat žádosti o půjčky a hypotéky přes internet. Návštěvníci najdou na portálu, který se etabluje jako silný hráč na trhu finančního zprostředkování, přehledné členění půjček podle jednotlivých účelů nebo mají možnost pomocí kalkulačky zjistit výši půjčky, na kterou svými příjmy dosáhnou. Výhodou je široká nabídka produktů na jednom místě a možnost srovnání nabídek několika poskytovatelů.