Hlavní navigace

Češi si už mají kde hrát, portál www.ceskehry.cz byl spuštěn

[Tisková zpráva] Na adrese www.ceskehry.cz najdou od pondělí všichni zájemci několik set her, které mohou bez jakýchkoliv komplikací hned a zdarma začít hrát. Nepotřebují k tomu žádné instalace a složité manuály. Herní portál www.ceskehry.cz je to pravé místo, kde si lze procvičit postřeh nebo zkrátit dlouhou chvíli a přitom se skvěle pobavit.

Sdílet

Praha, 28.5. 2007 – Společnost LIMEMEDIA spustila v pondělí ostrý provoz nového herního portálu www.ceskehry.cz. Každý, kdo si chce odpočinout od shonu všedního dne nebo si procvičit postřeh, zde jistě najde alespoň jednu hru, u které se odreaguje nebo dobře pobaví. Jednoduše a zadarmo.

Portál nabízí několik set her, které jsou přehledně uspořádány do kategorií podle svého zaměření. Hráči tak mohou vybírat ze sportovních, klikacích, skákacích, akčních, logických a dalších her. K jejich hraní není potřeba žádné instalace či složitých manuálů. Stačí jen navštívit internetové stránky www.ceskehry.cz, vybrat si požadovanou hru a přímo v internetovém prohlížeči ji spustit a hrát.

Start portálu www.ceskehry.cz je provázen internetovou a rozhlasovou reklamou.