Hlavní navigace

Česká 30 – 2. díl

[Tisková zpráva] Nový zábavný pořad Prima family Česká 30 pokračuje dalším dílem, tentokrát na téma erotika. Moderátor Martin Dejdar vám nabídne třicítku nahých poetických i erotických scén z českých filmů. Komentovat je budou porotce soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Jaro Slávik, herec Marián Labuda a moderátorka pořadu Hotel Paradise Martina Gavriely. Kterou scénu považují za nejerotičtější moment v českém filmu vůbec? A který herec se v ukázkách objevil nejčastěji, takže jej porotci pasovali na nejerotičtějšího herce českého filmu?

Sdílet

Oč jsou na ně někteří diváci zvědavější, o to méně raději je herci natáčejí. Erotické scény. V dalším tematickém výběru uvidíte třicet úryvků, které opěvují ženskou krásu. Od nevinných doteků a poetických momentů až po žhavé sexuální scény, které měli problém natočit nejen herci, ale i sami kameramani. Porotci prozradí, které scény jim připadaly spíš směšné, i to, u kterých málem klopili oči k zemi. Určitě se i vy budete divit, kde všude se erotické scény objevily. Takže se nezapomeňte dívat, protože, jak řekla jedna z postav legendárního filmu Pozor, vizita!: Troška sexu nemůže škodit.

U Jara Slávka vítězily víc scény poetické, které se objevují v černobílých filmech, než drsné a příliš realistické záběry. Při komentování ukázek v sobě nezapřel člověka, jenž se pohybuje v hudebním světě. Při sledování výběru se totiž zaměřil nejen na choreografii scény, ale také na hudební složku. Pokud budete tento díl sledovat, dozvíte se tak, co Jaro nazývá akustickým terorismem a čemu říká aspirinová scéna.

Moderátorka Martina Gavriely se u sledování tohoto dílu hodně smála. Přiznala se totiž, že scény v černobílých starších filmech jí připadají spíš směšné než žhavé. Jeden z filmů v ní vyvolá paralelu s jejím vlastním životem. Půjde v něm o to, jak se v určitou chvíli zbavit žvýkačky. Schválně – vybavíte si erotickou scénu v českém filmu, v níž hraje určitou roli žvýkačka?

Marián Labuda, hvězda filmů Vesničko má středisková, Anděl svádí ďábla nebo ROMing, celý výběr komentuje s neodolatelným laskavým humorem a nadhledem. Vysvětlí také, že se při sledování podobných scén pokaždé stydí. A v jednu chvíli se při komentování tohoto eroticky laděného výběru bude dokonce dívat sám na sebe, ale naštěstí ne v roli milovníka. Co je to za film, uvidíte ve druhém díle pořadu Česká 30.

Sledujte druhý díl pořadu Česká 30 ve čtvrtek 8. března na Prima family ve 20.00 hodin.