Hlavní navigace

Česká 30 – 2. díl

[Tisková zpráva] Nový zábavný pořad Prima family Česká 30 pokračuje dalším dílem, tentokrát na téma erotika. Moderátor Martin Dejdar vám nabídne třicítku nahých poetických i erotických scén z českých filmů. Komentovat je budou porotce soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Jaro Slávik, herec Marián Labuda a moderátorka pořadu Hotel Paradise Martina Gavriely. Kterou scénu považují za nejerotičtější moment v českém filmu vůbec? A který herec se v ukázkách objevil nejčastěji, takže jej porotci pasovali na nejerotičtějšího herce českého filmu?

Sdílet

Oč jsou na ně někteří diváci zvědavější, o to méně raději je herci natáčejí. Erotické scény. V dalším tematickém výběru uvidíte třicet úryvků, které opěvují ženskou krásu. Od nevinných doteků a poetických momentů až po žhavé sexuální scény, které měli problém natočit nejen herci, ale i sami kameramani. Porotci prozradí, které scény jim připadaly spíš směšné, i to, u kterých málem klopili oči k zemi. Určitě se i vy budete divit, kde všude se erotické scény objevily. Takže se nezapomeňte dívat, protože, jak řekla jedna z postav legendárního filmu Pozor, vizita!: Troška sexu nemůže škodit.

U Jara Slávka vítězily víc scény poetické, které se objevují v černobílých filmech, než drsné a příliš realistické záběry. Při komentování ukázek v sobě nezapřel člověka, jenž se pohybuje v hudebním světě. Při sledování výběru se totiž zaměřil nejen na choreografii scény, ale také na hudební složku. Pokud budete tento díl sledovat, dozvíte se tak, co Jaro nazývá akustickým terorismem a čemu říká aspirinová scéna.

Moderátorka Martina Gavriely se u sledování tohoto dílu hodně smála. Přiznala se totiž, že scény v černobílých starších filmech jí připadají spíš směšné než žhavé. Jeden z filmů v ní vyvolá paralelu s jejím vlastním životem. Půjde v něm o to, jak se v určitou chvíli zbavit žvýkačky. Schválně – vybavíte si erotickou scénu v českém filmu, v níž hraje určitou roli žvýkačka?

Marián Labuda, hvězda filmů Vesničko má středisková, Anděl svádí ďábla nebo ROMing, celý výběr komentuje s neodolatelným laskavým humorem a nadhledem. Vysvětlí také, že se při sledování podobných scén pokaždé stydí. A v jednu chvíli se při komentování tohoto eroticky laděného výběru bude dokonce dívat sám na sebe, ale naštěstí ne v roli milovníka. Co je to za film, uvidíte ve druhém díle pořadu Česká 30.

Sledujte druhý díl pořadu Česká 30 ve čtvrtek 8. března na Prima family ve 20.00 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).