Hlavní navigace

Česká 30 – 4. díl Frajeři

[Tisková zpráva] Slovo frajer má nádech trochu hanlivý i velmi lichotivý, frajer může být charismatický i libový, na zabití i k pomilování. V dalším díle zábavného pořadu Česká 30 si představíme třicítku největších frajerů. A mezi nimi nebudou jen filmoví hrdinové nebo zpěváci, ale i sportovci, nebo jeden úplně obyčejný člověk. I ten má své místo ve výčtu největších frajerů, který pro vás seřadila trojice porotců v čele s moderátorem Martinem Dejdarem. Ve 4. díle pořadu s názvem Frajeři se můžete těšit na komentáře k tomuto tématu jednoho z nejpovolanějších – herce Jiřího Krampola. Sekundovat mu budou dvě krásné herečky – Alice Bendová a Kateřina Herčíková.

Sdílet

Sledujte čtvrtý díl pořadu Česká 30 ve čtvrtek 22. března na Prima family od 20.00 hodin.

Český národ miluje frajery a jejich skutky dovede patřičně ocenit. Co si představujete pod označením frajer? Někoho, kdo je krásný či charismatický? Nebo se vám vybaví nějaký libový frajer, který je spíš směšný? V dnešním výčtu frajerů nenajdete jen herce a zpěváky, ale třeba i sportovce. Protože co je větší frajeřina? Přeběhnout ve filmu nahý náměstí, nebo získat olympijské zlato? Nebo snad vyhrát několikrát Velkou pardubickou? Mezi třicítkou frajerů najdete i jednoho úplně obyčejného člověka. Čím se proslavil, sami uvidíte.

Herec Jiří Krampol je pro tento díl pořadu jeden z nejpovolanějších komentátorů. Narodil se na Žižkově a ve studiu si zavzpomíná mimo jiné na to, jak se v mládí jako pravý žižkovský frajer česal a oblékal, ale i na to, co patřilo k jeho základní výbavě. Ostatně frajerem je dodnes. Málokterý muž se udržuje v tak skvělé kondici a málokterý vypadá v jeho věku jako on. Jiří Krampol si v jednu chvíli připomene v jedné frajerské roli i sám sebe, a to v komedii Parta Hic.

Alice Bendová je sexy herečka, která nehraje žádné puťky. Ve studiu pronesla nezapomenutelnou definici: „Frajer je pro mě chlap, kterému lezou chlupy z trika.“ Za největšího frajera českého filmu jednoznačně považuje Jiřího Bartošku. Jeho uhrančivý hnědý pohled a havraní profil milovala prý už jako holka. Ale velkým kandidátem na tento titul je pro ni i sportovec Roman Šebrle. Co dalšího na sebe herečka ještě prozradí?

Herečka Kateřina Herčíková má jednoho frajera doma – svého muže, veterináře. Člověk, který je machr ve svém oboru, je přece také frajer. Kateřina ostatní porotce i Martina Dejdara překvapila tím, jak přísně některé filmové ukázky hodnotila. Chcete vědět, na kterém filmovém frajerovi nenechá prostořeká Kateřina nit suchou? Dívejte se na čtvrtý díl zábavného pořadu Česká 30!