Hlavní navigace

Česká 30 – 4. díl Frajeři

[Tisková zpráva] Slovo frajer má nádech trochu hanlivý i velmi lichotivý, frajer může být charismatický i libový, na zabití i k pomilování. V dalším díle zábavného pořadu Česká 30 si představíme třicítku největších frajerů. A mezi nimi nebudou jen filmoví hrdinové nebo zpěváci, ale i sportovci, nebo jeden úplně obyčejný člověk. I ten má své místo ve výčtu největších frajerů, který pro vás seřadila trojice porotců v čele s moderátorem Martinem Dejdarem. Ve 4. díle pořadu s názvem Frajeři se můžete těšit na komentáře k tomuto tématu jednoho z nejpovolanějších – herce Jiřího Krampola. Sekundovat mu budou dvě krásné herečky – Alice Bendová a Kateřina Herčíková.

Sdílet

Sledujte čtvrtý díl pořadu Česká 30 ve čtvrtek 22. března na Prima family od 20.00 hodin.

Český národ miluje frajery a jejich skutky dovede patřičně ocenit. Co si představujete pod označením frajer? Někoho, kdo je krásný či charismatický? Nebo se vám vybaví nějaký libový frajer, který je spíš směšný? V dnešním výčtu frajerů nenajdete jen herce a zpěváky, ale třeba i sportovce. Protože co je větší frajeřina? Přeběhnout ve filmu nahý náměstí, nebo získat olympijské zlato? Nebo snad vyhrát několikrát Velkou pardubickou? Mezi třicítkou frajerů najdete i jednoho úplně obyčejného člověka. Čím se proslavil, sami uvidíte.

Herec Jiří Krampol je pro tento díl pořadu jeden z nejpovolanějších komentátorů. Narodil se na Žižkově a ve studiu si zavzpomíná mimo jiné na to, jak se v mládí jako pravý žižkovský frajer česal a oblékal, ale i na to, co patřilo k jeho základní výbavě. Ostatně frajerem je dodnes. Málokterý muž se udržuje v tak skvělé kondici a málokterý vypadá v jeho věku jako on. Jiří Krampol si v jednu chvíli připomene v jedné frajerské roli i sám sebe, a to v komedii Parta Hic.

Alice Bendová je sexy herečka, která nehraje žádné puťky. Ve studiu pronesla nezapomenutelnou definici: „Frajer je pro mě chlap, kterému lezou chlupy z trika.“ Za největšího frajera českého filmu jednoznačně považuje Jiřího Bartošku. Jeho uhrančivý hnědý pohled a havraní profil milovala prý už jako holka. Ale velkým kandidátem na tento titul je pro ni i sportovec Roman Šebrle. Co dalšího na sebe herečka ještě prozradí?

Herečka Kateřina Herčíková má jednoho frajera doma – svého muže, veterináře. Člověk, který je machr ve svém oboru, je přece také frajer. Kateřina ostatní porotce i Martina Dejdara překvapila tím, jak přísně některé filmové ukázky hodnotila. Chcete vědět, na kterém filmovém frajerovi nenechá prostořeká Kateřina nit suchou? Dívejte se na čtvrtý díl zábavného pořadu Česká 30!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).