Hlavní navigace

Česká Flashová komunita otevírá své znalosi ostatním

[Tisková zpráva] 28. listopadu 2008 – Dnes byl spuštěn FlashPla'orm.cz spojující blogy předních Flashových expertů. Své znalos6 zde publikují 6 nejlepší z české Flashové komunity. Projekt, spravovaný Flash Pla'orm User Group Czech Republic, si klade za cíl zvýšit úroveň znalosM zájemců o Adobe Flash a zlepšit konkurenceschopnost českých Flash vývojářů ve světě. Flash PlaOorm User Group Czech Republic pořádá pravidelné setkání, které pomáhají sdílet know‐how, možnos6, outsouring a radost z programování RIA aplikací (Rich Internet Applica6ons).

Sdílet

Na své si přijdou více i méně pokročilí programátoři, kteří chtějí rozšírit své znalosi. IT odborníkům nabídne vhled do oblas6 RIA programování. V neposlední řadě bude sloužit i firmám zajímajících se o využiM technologií Flex a Flash při vývoji vlastních internetových aplikací. Vedle těchto známých vývojových plaOorem se zde budeme moci seznámit s dalšími z řady Adobe produktů, např. AIR, Flash Catalyst a DataServices (LiveCycle DS, BlazeDS).

Více informací přímo o projektu naleznete na adrese htpp://flashp­latform.cz. Informace o nově vzniklé Flash PlaOorm User Group Czech Republic jsou k dispozici na http://groups­.adobe.com/grou­ps/0ab802f140/sum­mary, kde se rovněž můžete zúčastnit diskuzí a stát se členem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).