Hlavní navigace

Česká IT firma otevřela pobočku v USA

[Tisková zpráva] Praha 5. Listopadu 2007: Sprinx Systém, střední česká IT firma vstoupila tento týden na americký trh.

Sdílet

Na veletrhu Interop/Outsou­rceworld, který minulý týden probíhal v New Yorku, měl Sprinx Systems stánek díky skvělé spolupráci s agenturou Czech Invest a Czech Trade. Tentýž týden, otevřel Sprinx Systems ve Spojených státech svoji první zahraniční pobočku. Vede ji ředitel John Horchner, který řekl: „Sprinx má velmi zajímavé produkty a služby vhodné i pro americký trh hlavně oblasti CRM a marketingu. Mým prvním úkolem je pochopitelně úspěšné nasazení těchto produktů u našich prvních amerických zákazníků.”

Obchodní ředitel Sprinxu, Radko Jelínek, který Sprinx na veletrhu v New Yorku zastupoval, tvrdí, že se „Sprinx na vstup na americký trh připravoval více než rok, jen s Johnem se známe skoro deset let. Myslíme to skutečně vážně a tomuto záměru jsme přizpůsobili naše produkty, služby i výběr zaměstnanců.“

Společnost Sprinx Systems je předním výrobcem a dodavatelem obchodních systémů, zaměřených zejména na řízení zákaznických vztahů (CRM). Firma úspěšně působí na trhu již od roku 1996 (do roku 2002 pod obchodním jménem SPRINX s.r.o.) a její produkty a řešení využívá řada zákazníků jak v České Republice, tak v zahraničí.