Hlavní navigace

Česká Miss bude opět zvolena na Nově

[Tisková zpráva] Již v pátek 17. února se z obrazovek televize Nova dozvíme jméno další nové České Miss. Během přímého přenosu z pražského TOP hotelu ji zvolí sami diváci, napínavý souboj ženské krásy budou řídit Roman Vojtek, Vojta Kotek a Jan Saudek.

Sdílet

Praha 14. února 2006 – Nejkrásnější dívky Česka, aspirující na titul Česká Miss, se nejdříve sjely na soustředění do brazilského Fortaleza, aby poté v brazilském rytmu a stylu předvedly závěrečnou finálovou show, během níž bude zvolena vítězka. Na Nově ji uvidíme již tento pátek večer ve 20 hodin v přímém přenosu za moderátorské asistence zpěváka a herce Romana Vojtka, mladé hvězdy Vojty Kotka a světoznámého fotografa Jana Saudka. Krásu, inteligenci, pohotovost a talent dvanácti finalistek budeme moci hodnotit nejen na základě medailónků natočených v Brazílii, ale i podle již známých disciplín, jako je promenáda v plavkách, módní přehlídka, rozhovor a další. Všechna hudební a taneční vystoupení upoutají náročnou choreografií a bohatými kostýmy, oživením večera bude také vystoupení brazilských tanečníků a dalších atraktivních hostů.

Po předvedení většiny disciplín vyhlásí porota šest superfinalistek a bude zahájeno divácké hlasování prostřednictvím sms a telefonátů. Českou Miss 2006 se stane dívka, která získá nejvyšší počet hlasů a bude ji korunovat Miss Universe 2005 Natalia Glebova z Kanady.

Česká Miss 2006
Přímý přenos volby Miss nové generace.
Pátek 17. února ve 20 hodin