Hlavní navigace

Česká MTV bude od března k naladění i na UPC

[Tisková zpráva] Českou mutaci světoznámé hudební televize MTV budou diváci moci naladit i v sítích UPC. Společnosti CET 21 a UPC se dohodly na zařazení české verze MTV do nabídky digitálních televizí kabelového a satelitního operátora, a to od 1. března 2010. MTV tak bude v nabídce naprosté většiny operátorů digitálních televizí.

Sdílet

Praha 16. února 2010 – Již od prvního březnového dne budou moci fanoušci hudební a lifestylové televize MTV sledovat její českou verzi i v nabídce operátora digitálních televizí UPC.

„Máme radost, že se nám podařilo vyjednat zařazení MTV do nabídky společnosti UPC a významně tak rozšířit pokrytí české verze MTV, o kterou je v České republice i na Slovensku velký zájem,“ říká ředitelka MTV Alex Růžek.

MTV je placeným kanálem, distribuovaným pomocí rozšířených základních balíčků většiny kabelových společností, satelitů a internetových sítí IPTV. Ve většině případů nahradila česká MTV vysílání kanálu MTV Europe. Mezi hlavními poskytovateli v ČR a na Slovensku, kteří v současné době vysílají českou MTV, jsou například CS Link, Skylink, Telefonica O², Digi TV, Satro, Slovak Telecom nebo T-com. Úplný přehled je na webových stránkách www.mtv.cz.

Česká mutace hudebně lifestylové televize MTV nabízí pestrou programovou skladbu, zaměřenou primárně na mladší cílovou skupinu ve věku 15–34 let. Mezi její hlavní pořady patří hudební World Stage, adrenalinový Nitro Circus, reality show The Hills, Tila Tequila, Pimp my Ride a mnoho dalších. Od 17. února zařadí také kultovní reality show Osbournovi. MTV vysílá 24 hodin denně pro Českou republiku a Slovensko. Česká verze MTV je v pořadí již 68. kanálem celosvětové sítě MTV, působící ve 162 zemích a vysílající ve 33 jazycích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).