Hlavní navigace

Česká MTV slaví první narozeniny!

[Tisková zpráva] U příležitosti prvního výročí zahájení vysílání československé verze kanálu MTV připravila oblíbená televize pro své fanoušky mimořádný dárek. Od 29. listopadu MTV spouští odpolední moderované vstupy mezi pořady, kterými budou provázet Hanka Zajíčková a Dominik Turza. Diváci uvidí Hanku a Dominika každý všední den mezi 14.30 a 17.30.

Sdílet

Praha 26. listopadu 2010 – V pondělí 29. listopadu 2010 to bude právě rok, co v Čechách a na Slovensku slavnostně odstartoval vysílání úspěšný hudební a lifestylový kanál MTV, který je součástí skupiny Nova. U příležitosti oslav svých prvních narozenin připravila MTV pro své fanoušky mimořádný dárek – od 29. listopadu každý všední den, spouští MTV odpolední moderované vstupy, kterými budou provázet moderátoři MTV Hanka Zajíčková a Dominik Turza.

Celý první týden uvidíte oslavu prvních narozenin ve stylu MTV. Moderátoři Hanka a Dominik rozkrojí narozeninový dort s jednou svíčkou a zábava může začít! Na party se setkáme s dalším oslavencem – synem Lucie Bílé Filipem Kratochvílem. FiIip právě v těchto dnech oslaví sladké šestnáctiny, stejně jako novodobí hrdinové reality show „Moje super úžasné šestnáctiny“, kterou na MTV diváci uvidí po celou dobu oslav. Kromě Filipa přijdou MTV k prvním narozeninám pogratulovat i historicky první vítězové české ceny MTV EMAs, kapela Charlie Straight, kteří exkluzivně pro MTV zahrají „unplugged“. Na tuto akustickou verzi jejich oblíbených písniček se diváci budou moci podívat i na stránkách www.mtv.cz.

V průběhu dalších týdnů se Hanka s Dominikem budou objevovat v moderovaných vstupech, a to každý den mezi 14.30 a 17.30. Každý týden nabídnou divákům jiné téma, od už zmiňovaných narozenin MTV přes týden na téma MTV Cribs plné rozhovorů s celebritami a vůbec prvním českým MTV Cribs s Liborem Boučkem. Dalšími tématy budou adrenalin a BMX až po nadcházející Vánoce. Vstupy k tématu Cribs se pro změnu natáčely v Domě snů, který loni ve stejnojmenné úspěšné reality show televize Nova vlastnoručně postavilo pod dohledem televizních kamer deset soutěžících párů.