Hlavní navigace

Česká a slovenská premiéra klipu „Verejný nepriateľ“ od Rytmuse na MTV!

[Tisková zpráva] MTV odvysílá v pondělí 8. února v 17.40 premiéru videoklipu „Verejný nepriateľ“ slovenského rappera a hip-hopového umělce Rytmuse, člena hvězdného seskupení Kontrafakt. Klip, jehož náklady se vyšplhaly až na několik milionů korun, bude k vidění exkluzivně na MTV jako jediné stanici v České republice a na Slovensku po dobu dalších pěti dní. Premiéra klipu proběhne v bloku hudebních novinek s názvem This Is The New Sh*t. Od 9. února naleznou diváci klip také na internetových stránkách www.mtv.cz.

Sdílet

Praha 4. února 2010 – Klip se natáčel nejen v Bratislavě a Prešově, kde bylo kvůli náročné produkci potřeba uzavřít celou ulici v centru města, ale také v Košicích nebo Piešťanech, odkud Rytmus pochází. Záběry prošly náročnou trikovou postprodukcí a města vypadají v klipu jako po apokalypse.

„Díky vizuálním efektům uvidíte zničené památky a známé lokality v Bratislavě, např. most SNP, Slovenský rozhlas nebo Bratislavský hrad,“ prozrazuje režisér Marian Martaus. „Budou dotvářet post-apokalyptickou atmosféru klipu, hlavní roli ale hraje sám Rytmus.“ Marian Martaus stál s producentem Fero Deákem také za kamerou, speciální triky mají na svědomí Marek Denko a Peter Sanitra. Tento tým má na kontě videoklip i ke skladbě „Príbeh“ se zpěvačkou Tinou, ve které Rytmus hostuje. Kromě něj se v klipu „Verejný nepriateľ“ objeví také další člen Kontrafaktu – Ego.

Premiéra klipu „Verejny nepriatel“ 8. února v 17:40 na MTV

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).