Hlavní navigace

Česká spořitelna získala ocenění na konferenci společností Alcatel-Lucent a Genesys

[Tisková zpráva] Praha, 22. července 2009 – V Barceloně proběhla odborná konference G-Force, kterou pořádala společnost Genesys, dceřiná společnost Alcatel-Lucent. Letošního ročníku se již pošesté zúčastnila společnost NextiraOne, Alcatel-Lucent Multinational Business Partner, která jako zlatý sponzor předávala ocenění Customer Innovation Award. Letošní cenu získala Česká spořitelna.

Sdílet

Konference G-Force je věnovaná řešením a případovým studiím v oblasti kontaktních center. Zaměřuje se na nejnovější technologie, které pomáhají zlepšovat vztahy se zákazníky a získávat nové kontrakty například minimalizováním provozních nákladů. Dvoudenní konference se zúčastnilo více než 1 000 zákazníků a obchodních partnerů společnosti Genesys.

Česká spořitelna, člen Erste Group, je největší českou bankou s více než pěti miliony klienty. Ocenění Customer Innovative Award získala za realizaci projektu konsolidace stávajících služeb kontaktního centra s novou platformou založenou na technologii Genesys a Alcatel-Lucent, která obsluhuje jak retailové, tak korporátní klienty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).