Hlavní navigace

Česká televize hlavní mediální partner FOH 2010

[Tisková zpráva] Česká televize je hlavním mediálním partnerem 42. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana, který proběhne od 12. do 15. října v Ostrově.

Sdílet

V rámci mediálního partnerství Česká televize podporuje festival především formou vysílání celostátní spotové kampaně od 13. 9. do 14. 10. 2010. Spot si mohou návštěvníci webu ČT přehrát a ohodnotit, jak se jim líbí: www.ceskatele­vize.cz/vse-o-ct/medialni-partnerstvi-kulturni-projekty/kampane-2010/

Českou televizi budou na festivalu v kategorii soutěžní filmy: 35 mm zastupovat koprodukční snímky: Kuky se vrací Jana Svěráka, Dešťová víla Milana Cieslara a Nedodržený slib Jiřího Chlumského. V kategorii soutěžní filmy: televizní tvorba budou uvedeny pořady České televize: Princezna Ano Hynka Bočana, Kouzelná tetička Valentýna Zuzany Zemanové (premiéra), Láska rohatá Hynka Bočana, Dům U Zlatého úsvitu Pavla Jandourka, Hřích profesora Sodomky Zdeňka Zelenky z cyklu Ach, ty vraždy! (premiéra).

www.ceskatele­vize.cz/film, www.ceskatele­vize.cz/program

Česká televize připravila na odpoledne 14. října v Ostrově zábavný program pro děti, který začne na Mírovém náměstí od 14 hodin. Děti se mohou těšit na zábavné vystoupení Michala Nesvadby, jež nabídne modelování z barevné pásky, hudebních koláží, vynálezů z Kouzelné školky a her pro děti. Odpoledne svým vystoupením zpestří také folklorní soubor Rosénka s Filipem Cílem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).