Hlavní navigace

Česká Televize nabízí divákům E-shop

[Tisková zpráva] Česká televize nabízí na svých webových stránkách na adrese www.ceskatelevize.cz/eshop nový E-shop. V jeho nabídce je nyní na 350 produktů souvisejících s tvorbou a vysíláním České televize: např. knihy, DVD a VHS, CD, hračky nebo dárky.

Sdílet

Prostřednictvím e-shopu mají zájemci také možnost si zakoupit například veškerou produkci Edice ČT.

Elektronický obchůdek na internetových stránkách České televize bude kromě knih, DVD a VHS nahrávek nabízet také nejrůznější předměty. K těm, které potěší především děti, budou jistě patřit hračky a dárkové předměty s motivy oblíbených postaviček známých z pořadů ČT stejně jako textilní zboží, například trička apod.

V mnoha případech půjde o jedinečné zboží, které bude možné získat pouze na internetových stránkách ČT – například unikátní předměty k talk show Jana Krause Uvolněte se, prosím (hrneček s logem pořadu, tričko a magnetku na lednici s karikaturou J. Krause).

Počet předmětů by se měl stále rozšiřovat a v brzké budoucnosti by měl zahrnout i možnost zakoupení unikátních rekvizit, které hrály v pořadech České televize s certifikátem pravosti – jako je například královská tenisová raketa Oldřicha Víznera z pohádky Trampoty vodníka Jakoubka nebo hokejový dres Martina Dejdara ze seriálu Poslední sezona.