Hlavní navigace

Česká televize nabízí na internetu „fotbal živě“

[Tisková zpráva] Česká televize odstartovala na internetové adrese www.fotbalzive.cz nový fotbalový projekt, který se stane trvalou součástí internetového zpravodajství ČT - živé fotbalové zpravodajství zejména z Gambrinus ligy, doplněné informačním servisem z Ligy mistrů a aktualitami z průběhů bojů o kvalifikaci české reprezentace na EURO.

Sdílet

Uživatelé budou mít na těchto stránkách exkluzivní možnost sledovat přímé přenosy z utkání jednotlivých Gambrinus kol, včetně reportážních sestřihů neodvysílaných zápasů.

K dispozici budou mj. videa všech fotbalových magazínů, diskuzí ze studií, rozhovorů s hráči, trenéry, sestřihy gólů a ostatních zajímavých momentů utkání a mnoho dalšího. Na stránkách pravidelně vystoupí a o své postřehy se podělí lidé z Redakce sportu ČT a fotbaloví experti.

Pro fanoušky bude připravena také speciální interaktivní sekce. Její náplní bude komplexní servis pro fotbalové nadšence – živé fórum pro fanoušky a jejich kontakt s fotbalem a komentátory ČT, praktické informace o jednotlivých zápasech – cesta na stadiony, fotbalové akce po zápasech, diskusní kroužky nad ligovými tématy a fotbalem obecně, e-shop s fotbalovými předměty aj.

V neposlední řadě se čtenáři budou moci zúčastnit řady soutěží a her o ceny, např. hlasování o nejlepší gólový moment jednotlivých kol.

Vedle Gambrinus ligy by se na stránkách ČT měly objevit i videomateriály z fotbalové Ligy mistrů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).