Hlavní navigace

Česká televize natáčí Setkání s hvězdou

[Tisková zpráva] Každý díl volného cyklu Setkání s hvězdou bude věnován jedné herecké hvězdě. Ve třech povídkách ztvární postavy odlišných charakterů. V těchto dnech natáčí s Vilmou Cibulkovou režisér Jaroslav Brabec podle scénáře Ivana Klímy.

Sdílet

V první „herecké benefici“ ztvární tři rozdílné charaktery Vilma Cibulková. V rolích jejích partnerů vystupují rovněž hvězdy: Juraj Kukura, Jiří Langmajer a Jan Budař. „Příběhy Pračka, Chřestýši a Houslista jsou záhadné, tajemné. Strach je tu propojen s chytrým humorem, jde o zábavnou hrůzu, o strach jako pobavení či křížovku s tajenkou a napětím," prozrazuje dramaturg Jiří Bednář.

„Na rok 2011 máme připraveny scénáře pro Setkání s hvězdou Janou Hlaváčovou, Dagmar Havlovou a Miroslavem Etzlerem. Napsali je scenáristé Petr Hudský, Hana Cielová a Miroslav Sovják,“ doplňuje dramaturg celého projektu Bedřich Ludvík.

„Předpokládám, že až se cyklus rozběhne, natočíme ročně čtyři dramatické portréty vynikajících českých hereček a herců,“ dodává šefdramaturg Centra dramatické, divadelní a hudební tvorby Ivan Hubač.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).