Hlavní navigace

Česká televize zaktualizovala web k digitálnímu vysílání

[Tisková zpráva] Česká televize zaktualizovala na svých webových stránkách (www.ceskatelevize.cz) informace, které se týkají digitálního vysílání především v souvislosti s ukončením analogového signálu v březnu r. 2007 na Domažlicku.

Sdílet

Změnu formy i obsahu webových stránek ČT, které pojednávají o technice, si vyžádala postupující digitalizace televizního vysílání. Informace pro techničtěji zaměřené čtenáře, které byly na webových stránkách ČT k dispozici již dříve, zůstaly zachovány.

Záměrem autorů úpravy bylo především nově oslovit širokou veřejnost a nabídnout jí jednoduchý a praktický návod, jak postupovat při probíhající digitalizaci televizního vysílání v České republice, a to zřízením domény www.digict.cz, kde jsou v novém grafickém hávu soustředěny kompletní informace o zavádění digitálního vysílání, které byly dříve rozptýleny v různých rubrikách.

Stránky budou samozřejmě na základě čtenářských ohlasů průběžně upravovány, zejména budou postupně doplňovány odpovědi na nejčastější dotazy. Věříme, že zaktualizované webové stránky České televize přispějí k tomu, aby proces digitalizace televizního vysílání probíhal plynule a efektivně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).