Hlavní navigace

Česká Top TV zahájí analogové terestrické vysílání

[Tisková zpráva] Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém řádném zasedání 10.listopadu 2005 udělila televizi TOP TV licenci Ru/225/05 k vysílání na bývalých frekvencích TV Praha. Díky vstřícnému přístupu a maximálnímu nasazení profesionálů z Českých radiokomunikací si tuto televizní stanici se zaměřením na využití volného času mohou již od úterý 15.11.2005 naladit diváci v Praze na 28.kanále - Strahov a posléze i na 58.kanále- Malešice.

Sdílet

Programově je tato stanice koncipována jako zábavně informační televize se zaměřením na využití volného času a s přímou nabídkou zboží a služeb.

Formou zábavných magazínů, živých studiových rozhovorů a interaktivních soutěží a kvízů mohou diváci získat komplexní informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti.

Každý všední den v živém tříhodinovém studiu nabízejí Slávek Boura a Markéta Mayerová zajímavé rozhovory s odborníky na finanční poradenství, lékaři, osobnostmi z kultury,sportu, ale i představiteli neziskových organizací a nadací. Live studia umožní divákovi interaktivně vstupovat do besed, soutěží a kvízů.

V tématických magazínech najdou diváci nejrůznější rady, šikovné nápady, recepty a tipy na novinky.

Eva Jurinová má největší přehled o potravinových doplňcích, receptech na hubnutí či možnostech alternativní medicíny. Jan Musil je mezi psy znám jako velký přítel čtyřnohých a Lucie Koňaříková rozhodně ví, jaká barva a délka sukní budou vládnout letošnímu podzimu. Honzu Kovaříka uznávají odborníci na kola, káry a výkonné motory pod kapotou.

Šárka Tomanová pro vás připravuje rady do zahrady.

Ondra Broukal si rozumí s pařany všeho druhu. Novinky z filmové a hudební produkce nabízejí Jitka Charvátová, Honza Chlaň a Artur Kačer.

Marie Picková radí kam a s kým cestovat, Hanka Kousalová doporučuje, jak lze upravit bytové jádro v panelovém domě nebo na co si dát pozor při koupi nemovitosti.

TOP TV představuje obrovský potenciál inspirace pro využití volného času.