Hlavní navigace

Česká třicítka – 1. díl

[Tisková zpráva] Prima family začne od března vysílat nový zábavný pořad Česká třicítka. Martin Dejdar v roli moderátora v něm divákům pokaždé představí třicet scén na jedno téma. Hodnotit je bude trojice známých osobností. Jako první vybral Martin Dejdar momenty s nejznámějšími filmovými fackami, údery a rvačkami. Hodnotit a komentovat je budou herci Luděk Sobota a Kristýna Leichtová a kaskadér a producent Petr Jákl. A prozradíme, že na facky nakonec dojde i přímo ve studiu.

Sdílet

Snad každý si vybaví nějakou filmovou rvačku a strkanici. Namátkou třeba z filmů Jáchyme, hoď ho do stroje!, Limonádový Joe nebo Pěsti ve tmě. Budete se ale divit, jaké další scény se dostaly mezi vybranou třicítku. A stejně tak vás možná překvapí, že těmi, kdo se před kamerou často pral a od koho by trojice porotců velice nerada dostala facku, byla i nejedna slavná herečka.

Luděk Sobota, známý z filmů jako Jáchyme, hoď ho do stroje! nebo Jen ho nechte, ať se bojí, si ve vybrané třicítce filmových scén připomene i některé, v nichž sám hrál. Ve studiu bude vyprávět, že několika rvaček se účastnil také v životě. A před jednou úspěšně utekl. „Strhla se šarvátka v jedné hospodě v Teplicích. Na nic jsem nečekal, popadl za ruku ženu a malého syna a rychle jsme utekli pryč. Až po chvíli mi došlo, že bez placení,“ líčil herec.

Kristýna Leichtová, kterou si diváci oblíbili v seriálu Cesty domů, ale vidět ji mohli například i ve filmu Účastníci zájezdu, jako nejstarší sestra pěti sourozenců moc dobře ví, co jsou to bitky mezi bratry a sestrami. Ve studiu prozradila, že má-li dát někomu před kamerou facku, takovou scénu si docela užívá. „Tyto obrazy mě baví mnohem víc, než když se mám s někým líbat,“ přiznala se smíchem.

Třetím porotcem bude kaskadér, který se také podepsal jako producent pod film Kajínek Petr Jákl. Filmové rvačky hodnotil okem profesionála a mnohdy velmi kriticky. V životě schytal v rámci své profese spoustu ran. Ve studiu prozradil, jak se v dětství bránil před výpraskem svého otce.

Sledujte první díl nového pořadu Česká třicítka ve čtvrtek 1. března na Prima family ve 20.00 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).