Hlavní navigace

Česká verze Acronis True Image Home 2010 míří na předvánoční trh

[Tisková zpráva] Praha 3. 12. 2009 — Málokdy se stává, že nelokalizovaný produkt určený pro domácnosti a malé kanceláře získá ocenění záhy po svém uvedení na trh. To, že se to v případě Acronis True Image Home 2010 stalo, ukazuje, že nový produkt přináší i nová řešení.

Sdílet

Acronis True Image Home 2010 je již osmou verzí Acronis True Image, která je lokalizována do češtiny. Od roku 2003 slouží desetitisícům uživatelů v České republice a na Slovensku a pomáhá jim chránit jejich cenná data. Také nová verze reaguje na aktuální trendy a přináší uživatelům například podporu při přechodu na Windows 7. Vytvoření plného záložního image pomocí Acronis True Image Home 2010 před upgradem na Windows 7 poskytuje možnost snadno a jednoduše obnovit celé PC včetně operačního systému, aplikací, updatů a souborů v případě, kdy dojde k problémům v průběhu upgradu. Navíc umožňuje uživateli snadno obnovit data díky možnosti přístupu do Acronis image souborů prostřednictvím Microsoft Windows Explorer. Uživatelé mohou rovněž snadno ze záložního souboru vytvořit virtuální stroj a spouštět původní instalaci PC v prostředí Windows 7 pomocí virtualizačních nástrojů Microsoft.

Další z novinek – Acronis Nonstop Backup nabízí uživatelům úplnou ochranu systému a dat díky automatickým inkrementálním zálohám, a tak možnost vrátit se kdykoliv zpět do jakéhokoliv časového bodu. Uživatelé tak mohou mít naprostou jistotu, že je celý jejich počítač – fotografie, hudba, emaily, rodinná data, stejně jako operační systém, aplikace a nastavení – chráněn nepřetržitě 24 hodin denně. Acronis True Image Home 2010 kombinuje oceňovaný diskový imaging s možností obnovy na holé železo a poskytuje uživatelům možnost snadné a rychlé obnovy po virové nákaze, instalaci nestabilního softwaru nebo hardwarové poruše.

Komponenta pro online zálohování, která je v Acronis True Image Home 2010 nově zařazena, dovoluje uživatelům zálohování souborů a adresářů přes Internet do zabezpečeného prostoru. Acronis tak nabídne uživatelům pomocí jediné aplikace spravovat veškeré úlohy zálohování a obnovy od vytváření plných image souborů pevných disků až po online zálohování specifických souborů a adresářů. Online Backup pro zákazníky v České republice a na Slovensku bude zprovozněn na základě analýzy zájmu o tuto službu.

„Stále větší a větší část naší práce, zábavy i vzpomínek se přesouvá do digitální podoby,“ říká Zdeněk Bínek, ředitel obchodního zastoupení Acronis, Inc. pro Českou republiku a Slovensko, „je proto mnohem snadnější mít je k dispozici stále, ať už doma nebo na cestách. Na druhé straně je také podstatně jednodušší o ně přijít. Acronis si zakládá na tom, že produkty pro zálohování a ochranu dat musí být jednak spolehlivé a účinné, ale rovněž mimořádně snadno ovladatelné. Myslím si, že v obou těchto směrech se Acronis True Image Home 2010 opravdu povedl.“

Ceny a dostupnost
Acronis True Image Home 2010 je k dispozici v krabicové formě v českém jazyce na adrese www.acronis.cz a u všech hlavních dodavatelů výpočetní techniky. Anglická verze produktu je na trhu již od září v elektronické formě. Licenční čísla produktu jsou univerzální a lze je využít jak pro české, tak pro anglické instalační soubory.

O společnosti Acronis
Acronis je globálním dodavatelem softwaru pro management zálohování, který korporacím i jednotlivcům umožňuje manipulaci, správu a údržbu dat. Acronis prodává inovativní řešení pro obnovu po haváriích, konsolidaci serverů a virtualizační migraci, která uživatelům umožňuje zachovávat kontinuitu podnikání a zredukovat dobu výpadku ve výpočetních prostředích. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné ve 13 jazycích. Pro další informace, prosím, navštivte www.acronis.cz nebo kontaktujte info@acronis.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).