Hlavní navigace

České i slovenské firmy bojují o titul Xerox Premier Partner

[Tisková zpráva] Praha, 2. dubna 2007 – Xerox v České a Slovenské republice udělil status Premier Partner pro rok 2007 čtyřem prodejním partnerům, kteří splnili požadavky pro udělení titulu. SPIN SERVIS, své postavení obhájil, nově letos uspěl TARAN a XORS OFFICE v České republice a COPY & PRINT na Slovensku. Certifikát Premier Partnera převzali zástupci oceněných partnerů v pražském sídle Xeroxu z rukou generálního ředitele společnosti Xerox Petra Sichrovského a obchodního ředitele Tomáše Krýsla.

Sdílet

„V uplynulém roce jsme partnerům nabídli posílené portfolio tiskových strojů, které bylo zaměřeno na rostoucí segmenty trhu a tím pádem našlo pozitivní odezvu u našich zákazníků. Uvedení nových strojů doprovodila cílenější marketingová podpora partnerů. Úspěch našich nejsilnějších partnerů vidíme hlavně v efektivním využití zkušeností získaných na Xerox školeních zaměřených na produkty a na prodejních dovednosti, které byli partneři schopni aplikovat u svých zákazníků.,“ vysvětluje nárůst počtu Premier Partnerů Tomáš Krýsl, ředitel nepřímého obchodu společnosti Xerox.

Program Premier Partner dává obchodním partnerům společnosti Xerox možnost využívat logo Premier Partner a zajišťuje svému držiteli řadu výhod, které může přenášet na své zákazníky. Získání nejvyššího možného stupně partnerství je vázáno na řadu podmínek. Patří mezi ně například vysoká kvalita prodejních služeb, podpora značky nebo aktuální plnění prodejních cílů. Xerox status Premier Partner uděluje vždy na 12 měsíců. Po roce musí každý Premier Partner opět prokázat, že splňuje všechny požadavky pro jeho udržení.

„Obhájení našeho statusu je pro nás i pro naše zákazníky jasný signál, že jsme stabilní a spolehlivá společnost. Věřím, že i potenciální zákazníci toto zohlední při výběru dodavatele – v džungli našeho trhu je každé pomocné kritérium namístě,” hodnotí obhájený status Premier Partnera Kamil Bednář, majitel společnosti SPIN SERVIS. „Osobně jsem díky opětovnému splnění kriterií velmi pyšný na svůj tým. Je to pro mě důkaz, že jdeme správným směrem na nejvyšší možné úrovni.“

„Za úspěchem v podobě ocenění „Premier Partner“ stojí kvalitní práce našich lidí ve firmě, proto klademe důraz na jejich pravidelné vzdělávání a osobní spokojenost,“ říká Pavel Augustin, obchodní ředitel společnosti TARAN. „Toto ocenění a podpora s ním související by nám měla dopomoci ke zvýšení prestiže naší firmy a umožnit další zvýšení investic do vzdělávání, reklamy a péče o zákazníky.“

Zisk statutu Premier Partner nám umožnila zvýšená podpora ze strany Xeroxu v oblasti marketingu a prodejní podpory, zároveň jsme se opírali o vlastní marketing postavený na desetiletém výročí firmy a její spolupráce s Xeroxem,“ uvedl Jiří Novotný, majitel společnosti XORS OFFICE. Do budoucna je pro nás titul Premier Partner určitě výzva a zároveň konkurenční výhoda, která nám může otevřít dveře u nových zákazníků.