Hlavní navigace

Na pozici personální ředitelky společnosti České Radiokomunikace byla jmenována Ivana Watsonová

[Tisková zpráva] Praha, 19. října 2011 – Novou personální ředitelkou společnosti České Radiokomunikace, předního provozovatele televizního a rozhlasového vysílání a poskytovatele ICT a telekomunikačních služeb, se stala Ivana Watsonová. Ve své funkci bude zodpovídat za řízení personálního úseku společnosti.

Sdílet

Ivana Watsonová studovala řízení lidských zdrojů na Sheffield Hallam University ve Velké Británii. Rozsáhlé zkušenosti z oblasti lidských zdrojů získala během svého působení na manažerských pozicích v řadě mezinárodních i českých firem různých velikostí a zaměření, například Tetra Pak, TPCA Kolín, Abbott Laboratories, Rockwell Automation, Hewitt Associates a Megatech Industries. Kromě jiného má i zkušenosti s mediátorstvím a koučováním a je ambasadorkou představenstva People Management Forum (dříve Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů).

„Věřím tomu, že Ivana přispěje výraznou měrou k rozvoji moderně nastaveného funkčního personálního úseku a bude se podílet na posílení postavení naší společnosti na českém trhu, především prostřednictvím náboru kvalitních pracovníků a rozvojem a motivací klíčových lidí a specialistů,“ říká Kamil Levinský, generální ředitel Českých Radiokomunikací.

„Jsem ráda, že se mohu stát součástí týmu Českých Radiokomunikací a mezi mé hlavní cíle bude patřit upevnění pozice společnosti jako předního českého zaměstnavatele a rovněž vybudování jasné personální koncepce pro další růst,“ říká Ivana Watsonová.

Ivana Watsonová působila několik let na podobných pozicích i ve Švýcarsku a Portugalsku. Hovoří plynně anglicky, německy, portugalsky a částečně rusky, španělsky a slovensky. Má dva syny a mezi její koníčky patří četba, film, cestování a sport.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).