Hlavní navigace

Na pozici personální ředitelky společnosti České Radiokomunikace byla jmenována Ivana Watsonová

[Tisková zpráva] Praha, 19. října 2011 – Novou personální ředitelkou společnosti České Radiokomunikace, předního provozovatele televizního a rozhlasového vysílání a poskytovatele ICT a telekomunikačních služeb, se stala Ivana Watsonová. Ve své funkci bude zodpovídat za řízení personálního úseku společnosti.

Doba čtení: 1 minuta

Ivana Watsonová studovala řízení lidských zdrojů na Sheffield Hallam University ve Velké Británii. Rozsáhlé zkušenosti z oblasti lidských zdrojů získala během svého působení na manažerských pozicích v řadě mezinárodních i českých firem různých velikostí a zaměření, například Tetra Pak, TPCA Kolín, Abbott Laboratories, Rockwell Automation, Hewitt Associates a Megatech Industries. Kromě jiného má i zkušenosti s mediátorstvím a koučováním a je ambasadorkou představenstva People Management Forum (dříve Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů).

„Věřím tomu, že Ivana přispěje výraznou měrou k rozvoji moderně nastaveného funkčního personálního úseku a bude se podílet na posílení postavení naší společnosti na českém trhu, především prostřednictvím náboru kvalitních pracovníků a rozvojem a motivací klíčových lidí a specialistů,“ říká Kamil Levinský, generální ředitel Českých Radiokomunikací.

„Jsem ráda, že se mohu stát součástí týmu Českých Radiokomunikací a mezi mé hlavní cíle bude patřit upevnění pozice společnosti jako předního českého zaměstnavatele a rovněž vybudování jasné personální koncepce pro další růst,“ říká Ivana Watsonová.

Ivana Watsonová působila několik let na podobných pozicích i ve Švýcarsku a Portugalsku. Hovoří plynně anglicky, německy, portugalsky a částečně rusky, španělsky a slovensky. Má dva syny a mezi její koníčky patří četba, film, cestování a sport.