Hlavní navigace

České Radiokomunikace posilují v segmentu firemní klientely

[Tisková zpráva] (Praha, 5. února 2008) – Ve druhé polovině roku 2007 zvítězily České Radiokomunikace a.s. ve výběrových řízeních na dodavatele pevných hlasových, internetových a datových služeb u několika významných společností a současně obhájily výhodnost svých služeb i u stávajících velkých zákazníků. Tržby z celého firemního segmentu za kalendářní rok 2007 vzrostly o 25 %.

Sdílet

„Individuální technologická řešení, která nabízíme firmám, výrazně zvyšují naši konkurenceschopnost právě v tomto segmentu. Nárůst firemní klientely za poslední měsíce, toto jen potvrzuje,“ říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing Českých Radiokomunikací a.s. Podle něj je proto důležitá i skutečnost, že noví zákazníci pocházejí z firemního stejně jako ze státního sektoru. „V letošním roce plánujeme další dynamický růst,” dodal Mašát.

„Za našimi úspěchy stojí zejména řešení na míru, postavená na špičkových technologiích, jako například MPLS. Přibližně 25 % korporátních klientů pak využívá také službu Business e-Call,“ pokračuje David Mašát. Business e-Call je moderní konvergentní služba, založená na počítačovém přenosu hlasového signálu (VoIP) a umožňuje interaktivní využívání počítačové techniky při telefonování. K nejlákavějším funkcím patří například vytvoření a údržba „virtuální ústředny“ přes webové rozhraní, vytáčení čísla kliknutím myši, telefonní seznam a výpis volání v PC nebo na serveru, oboustranná konverze faxových zpráv a e-mailů, automatické přepojování na mobilní telefon a mnoho dalšího. V rámci sítě jsou navíc hovory do 60 minut zcela zdarma.

Mezi nové zákazníky ČRa patří společnosti Wienerberger a.s., Manpower, spol. s r.o. nebo příspěvková organizace Ministerstva obrany ČR Vojenská lázeňská a rekreační zařízení (Volareza). Smlouvy s Českými Radiokomunikacemi prodloužily mezi jinými také Nowaco CR s.r.o., OMV ČR, s.r.o., Asseco CR, a.s. a příspěvková organizace MO ČR Správa vojenského bytového fondu.

České Radiokomunikace dále mimo jiné zvítězily ve výběrovém řízení na poskytování datového propojení prostřednictvím protokolu Frame Relay v Raiffeisenbank a.s. a obhájily poskytování těchto služeb ve společnosti eBanka, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).