Hlavní navigace

České Radiokomunikace si vybraly služby Mather RMG a Mather Advertures

[Tisková zpráva] Vítězem výběrového řízení Českých Radiokomunikací na BTL a on-line komunikaci se staly agentury z komunikační skupiny Mather. Veškerou BTL komunikaci a přípravu komunikační strategie značky na českém trhu bude mít na starosti Mather RMG, za realizaci on-line řešení bude zodpovědná Mather Advertures.

Sdílet

Tendr probíhal od prosince loňského roku a zúčastnily se ho čtyři komunikační agentury.  Společnost České Radiokomunikace v tendru hledala strategického komunikačního partnera, který je schopen navrhovat a realizovat integrovaná komunikační řešení. Vítěz byl vybrán právě na základě strategických doporučení a dále na základě velmi propracované akviziční komunikační strategie.  

„Předmětem tendru bylo sice vypracování několika konkrétních kampaní, přesto jsme se v rámci skupiny Mather rozhodli podívat na věc komplexně. Nechtěli jsme jen splnit zadání, šli jsme dál. Udělali jsme si rozbor současného postavení značky na trhu a navrhli jsme konkrétní strategické doporučení rozvoje. Do tendru jsme šli společně s Mather Advertures a přinesli jsme klientovi ideální řešení,“ prozrazuje René Břečťan, Managing Director Mather RMG.  

Dodatečné  informace: 

Komunikační  skupinu Mather tvoří Mather Communications, Mather Public Relations, Mather Activation, Mather Advertures a Mather RMG (dříve RMG Connect), které poskytují reklamní, public relations a marketingové služby nejen na českém trhu. Skupina Mather poskytuje ucelenou nabídku reklamních a marketingových služeb a umožňuje tak klientům efektivně a flexibilně řídit a uskutečňovat jejich komunikační aktivity.

Agentura Mather RMG (Mather Relationship Marketing Group) působí na českém trhu od roku 2000 a specializuje se na vytváření individuálních, dlouhodobých a profitabilních vztahů mezi svými klienty a jejich zákazníky.

Agentura Mather Advertures byla založena v roce 2001 a nyní patří v České republice k nejvýznamnějším společnostem specializujícím se na on-line marketing. Má za sebou stovky úspěšných kampaní, internetových reklam, webových stránek a multimediálních projektů.  

České Radiokomunikace, a.s.  – působí na českém trhu již 48 let. Stabilitu společnosti dokazuje její silné finanční zázemí a zkušenosti nabyté během dlouhé doby činnosti. České Radiokomunikace a.s. jsou největším expertem na trhu vysílacích služeb a jako první v České Republice, spustily jak veřejné, tak komerční digitální televizní vysílání. České Radiokomunikace nabízejí také telekomunikační služby pro velkoobchodní a korporátní zákazníky. Společnost disponuje vlastní rozsáhlou páteřní sítí a díky silné vysílací infrastruktuře mohou České Radiokomunikace nabídnout zákazníkům i bezdrátové řešení, případně připojení blízkých lokalit pomocí optických vláken. Společnost poskytuje hlasové služby, vysoce kvalitní internetové připojení a datová řešení na základě individuálních požadavků zákazníků.