Hlavní navigace

České Wirenode vyvíjí pro Facebook

[Tisková zpráva] Praha, 8. dubna 2008 – Česká společnost Wirenode rozšiřuje největší světový kumunitní portál Facebook. Uživatelé Facebooku mohou nyní zdarma získat své mobilní stránky.

Sdílet

70 milionů uživatelů internetu může nyní rozšířit své profily na portále Facebook o osobní stránky určené pro mobilní telefony. Tyto stránky fungují na veškerých mobilních telefonech včetně iPhone.

Služba je dostupná pro všechny uživatele Facebooku na adrese http://www.fa­cebook.com/ap­ps/application­.php?id=13660050526. Jde o jednoduše použitelný editor webových stránek, které jsou přizpůsobené pro mobilních telefony.

Aplikace tak představuje prostředek, který uživatelům pomáhá obohatit jejich osobní profil. Společnost Wirenode provozuje své služby také na adrese Wirenode.com. Uživatelé si zde již vytvořili 6 tisíc mobilních stránek. Společnost Wirenode věří, že díky uživatelské základně Facebooku získá další tisíce spokojených uživatelů.

Česká republika je významnou zemí na poli mobilních technologií. Je tomu tak díky velkému počtu zkušených vývojářů i uživatelů mobilních telefonů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).