Hlavní navigace

Česko i Slovensko propadne Talentmanii!

[Tisková zpráva] Vítěz nejlepší Česko Slovenské show získá 150 tisíc eur, tedy téměř 4 miliony korun!

Sdílet

Očekávaná nejlepší Česko Slovenská show, ve které mají soutěžící možnost ukázat něco neobvyklého, fantastického, jedinečného nebo naprosto ojedinělého, je tady! Do velkolepého projektu, který stejně jako loni spojí nejen dva národy, ale také jejich nejsledovanější televize – TV Nova a TV Markíza – se může přihlásit kdokoliv bez omezení věku a národnosti. Vítěz Talentmanie získá velmi lákavou odměnu ve výši 150 000 eur, tedy téměř 4 000 000 Kč.

Praha 14. května 2010 – Čeští i slovenští televizní diváci se mohou těšit na velkolepou a naprosto jedinečnou show. Talentmania bude nejen přehlídkou skvělých, neuvěřitelných, famózních, často i podivuhodných dovedností soutěžících, diváci se navíc mohou těšit také na známé tváře, jako je nejoblíbenější slovenská moderátorka Adéla Banášová nebo hvězda populární hudby Paľo Habera. Další hvězdné tváře soutěže představíme již brzy.

„Loni jsme společným hudebním projektem Novy a Markízy pobláznili obě země. Z finálové dvanáctky mladých nadějných zpěváků si Češi a Slováci zvolili svoji hvězdu. Chceme navázat na výjimečný loňský podzim a přinést českým a slovenským televizním divákům další skvělou show, z níž vzejde zasloužený vítěz,“ říká generální ředitel TV Nova Petr Dvořák

„Po úspechu Česko Slovenskej SuperStar je pre nás veľkou výzvou spolupracovať na ďalšom medzinárodnom projekte, v ktorom nájdeme zaujímavé talenty a umožníme tak širokému spektru Slovákov a Čechov predviesť svoje mimoriadne schopnosti“, říká na adresu velkolepé show Václav Mika, ředitel TV Markíza.

Talentmania má osm kategorií, do kterých se každý může přihlásit a ukázat, jaký talent v něm dříme:

Děti (různé žánry, podmínka 0–14 let)
Tanec (jednotlivci i skupiny)
Cirkus (akrobacie, show se zvířaty, kouzelníci, žonglování)
Comedy (stand up comedy, divadelní skeče, vtipná recitace)
Zpěv (sólový, skupina, sbor)
Hudební nástroje
Jiné (nezařaditelné, ale výjimečné vystoupení, které nepatří do žádné z předcházejících kategorií)

Pokud umíte cokoliv, nad čím ostatní nevěřícně kroutí hlavou nebo naopak úžasem přestávají dýchat, rozhodně byste si neměli nechat ujít veřejný casting, který proběhne v 9 městech České republiky a v 7 městech na Slovensku, protože hledáme právě vás! Přijedeme za vámi, stačí jen přijít a ukázat se!

Najdeme si vás v těchto městech České a Slovenské republiky:

Praha
Brno
České Budějovice
Hradec Králové
Liberec
Olomouc
Ostrava
Plzeň
Zlín

Bratislava
Dunajská Streda
Košice
Lučenec
Poprad
Nitra
 Žilina

Na soutěžícího, který v Talentmanii uspěje a se svým vystoupením projde finálovým kolem jako vítěz, čeká závratná odměna ve výši 150 000 eur, což představuje částku téměř 4 000 000 Kč! Proto neváhejte a ukažte, co je ve vás!

Přihlášku na casting a více informací naleznete na internetových stránkách www.talentmania.tv