Hlavní navigace

Česko k neuvěření již v neděli večer na Nově

[Tisková zpráva] Televize Nova odvysílá 17. července první epizodu nového publicistického pořadu Česko k neuvěření. Zajímavostmi a novodobou historií země provedou diváky moderátoři Televizních novin. Na obrazovce se objeví například Lucie Borhyová, Rey Koranteng nebo Karel Voříšek.

Sdílet

Praha, 13.července 2010 – Pro diváky televize Nova je v letním vysílacím schématu připraven nový televizní formát Česko k neuvěření. Kromě archivních záběrů připravila Nova řadu originálních reportáží. Chybět nebudou dramatické události, akce, ale také vtipná a zábavná témata. Redaktoři se vrátili k nejzajímavějším událostem, které se u nás staly od rozdělení republiky, a uvidíme, co prožívají jejich hrdinové dnes. Kromě v minulosti významných a dnes již zapomenutých českých osobností se v reportážích objeví neobvyklé meteorologické jevy nebo divoké šelmy. Česko k neuvěření moderují protagonisté Televizních novin, kteří, na rozdíl od zpravodajství, budou pořad uvádět z netypických exteriérů.

Cílem pořadu je nabídnout publiku kromě populárních reportáží svěží a současný pohled na události uplynulých sedmnácti let. Představit osobnosti a zajímavé jevy, o nichž se příliš nemluví a které diváky překvapí. V první epizodě s názvem Živly proti nám, která je přichystána už na neděli 17. července, diváci uvidí zajímavosti o nepravděpodobných meteorologických jevech, jako jsou kroupy, orkán, zemětřesení nebo kulový blesk. Nebude chybět ani rozhovor s „lovcem“ tornád, který sleduje tornáda v České republice. Prvním dílem pořadu Česko k neuvěření provede moderátorka Lucie Borhyová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).