Hlavní navigace

Česko Slovenská SuperStar přijela do Litoměřic

[Tisková zpráva] Písničky v podání semifinalistů Česko Slovenské SuperStar Deborah Kahlové, Ahmada Hedara a Adriane Craft, okořeněné svérázným humorem moderátora Leoše Mareše, zazněly v dětském lůžkovém oddělení Městské nemocnice v Litoměřicích. V rolích vyslanců Nadace Nova tam zástupci jedinečného projektu přijeli potěšit malé pacienty, kterým také přivezli spoustu dárků.

Sdílet

Praha 23. října 2009 – Obrovské nadšení zavládlo mezi malými pacienty lůžkového oddělení Městské nemocnice v Litoměřicích, když k nim na návštěvu přijel oblíbený moderátor Leoš Mareš a přivezl s sebou tři semifinalisty právě probíhající televizní pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar – Adriane Craft, Ahmada Hedara a Deborah Kahlovou. Malí nadšenci se shromáždili v místnosti určené ke hrám, aby si poslechli minikoncert účastníků SuperStar. I když už v soutěži nepokračují, děti je znaly, protože se na SuperStar každý týden dívají.

Malí pacienti si společně se svými hosty zazpívali písničky Kočka leze dírou a Pec nám spadla. Jako překvapení měli pro své hosty připravené i vlastnoručně nakreslené obrázky. Největší radost však zavládla ve chvíli, kdy Leoš Mareš začal rozdávat dárky spojené se SuperStar od Nadace Nova.

„Každý z nás čtyř se v dětství alespoň jednou ocitl v nemocnici, takže si umíme představit, jak důležitý je pro malého pacienta zájem okolí, jak se těší na každou návštěvu, která by mu zpestřila pobyt ve zdravotnickém zařízení, i na to, co mu přinese,“ vyjádřil se za všechny čtyři vyslance Nadace Novy Leoš Mareš k důvodu jejich návštěvy. Pozvání Nemocnice v Litoměřicích byla jednou z mnoha žádostí z celé republiky, kterým se Nadace Nova snaží vyhovět.

Milé setkání, kterého se účastnil i ředitel litoměřické Městské nemocnice MUDr. Leoš Vysoudil, uzavřela autogramiáda. Podepsané fotografie Leoše Mareše, Adriane Craft, Ahmada Hedara a Deborah Kahlové neskončily jen u dětí, ale putovaly i do rukou sestřiček a lékařů dětského oddělení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).